2737
2734
ظهر بیدار میشه یک و دو عصر حتما باید بخوابه خواب خودمون هم به هم ریخته دیگه

ساعت 11 12 لامپها رو خاموش کنید خودتونم دراز بکشید بعد چند روز میبینه خبری نیست میخوابه

تا شما نخوابین اون نمیخوابه مطمئن باشین شده خودتونو ب خواب بزنین تا خوابش ببره

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا خونه ما جوری نبود ک عادت کنه اصلا خاب نداره 

خدابهت صبربده واقعا ازته دلم گفتم چون خیلی سخته حالا اگه دعواش هم کنی ک آدم بعدش دیوونه میشه ازعذاب وجدان 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

من خیلی وقتا میگم خوب بچه ها که خوابیدن بشینم برای خودم فیلمی میوه ایی یا کارای هنری که انجام میدم رو تمام کنم ولی متاسفانه ۹۰ درصد مواقعه باهاشون میخوابم😂😂😂

سال هاست تنها چیزی که برام تغییر میکنه سنمه ...!
2728
اونجوری عادتش دادی منم بچمومیخواستم تویکوت مطلق بخوابه ولی دوذوبریاومامانم انقدتذکذدادن ک سختت میشه ...

خوش به حالت دختر من که صدای نفسمون هم بیدار میشه

اصلا انگار هوشیار میخوابد با وجود اینکه از نوزادی تو جای شلوغ خواباندم ولی فایده نداشت به شوهرم رفته اونم خوابش سبکه 

خدابهت صبربده واقعا ازته دلم گفتم چون خیلی سخته حالا اگه دعواش هم کنی ک آدم بعدش دیوونه میشه ازعذاب ...

اره خیلی اما گاهی مخم قفل میکنه از بیخابی و خستگی و کار خونه و سراون خالی میکنم اعصابم صفر شده کم اوردم. پریشب یه لحظه خابم برد با اینکه خونه رو معمولا وسایل خطرناک رو جم میکنم اما وقتی بیدار شدم دیدم صورت خودشو و دختر کوچیکم پر کرم هست😐داشت میخورد ساعتای 3ونیم بود

مامانا اینم بگم ما این دوران شمارو کم و بیش گذرونیدم یکمی بچه هاتون بزرگتر بشن راحت تر میشید و به کاراتون میرسید

سال هاست تنها چیزی که برام تغییر میکنه سنمه ...!
خوش به حالت دختر من که صدای نفسمون هم بیدار میشه اصلا انگار هوشیار میخوابد با وجود اینکه از نوزادی ...

ااا جدی،یعنی نوزادی اینجوری باشه اگه بزرگترشد ممکنه خوابش سبک بشه ؟؟فکرمیکردم دیگه کلا اونجوری عادت میکنه

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2738
اره خیلی اما گاهی مخم قفل میکنه از بیخابی و خستگی و کار خونه و سراون خالی میکنم اعصابم صفر شده کم او ...

وااااای خدا  آره واقعا بعضیا میگن صداتم نباید براشون بالا بره آخه میگم خب ماقبل ازاینکه مادرباشیم آدمیم ،خب هرکسی دیربخوابه دیوونه میشه حالا اگه دوتابچه هم داشته باشه ک دس گه هیچ 

وااااای خدا  آره واقعا بعضیا میگن صداتم نباید براشون بالا بره آخه میگم خب ماقبل ازاینکه مادرباش ...

بخدا خونم الان افتضاح هست چن روز هست غذای درس حسابی نخوردم یا فقط یه وعده خوردم مثل دیروز ساعت 5عصر صبحانه شیر با نون خوردم واقعا نمیرسم شوهرمم از 6صب تا 10شب نیس و وقتی میاد طفلک خابه 

بخدا خونم الان افتضاح هست چن روز هست غذای درس حسابی نخوردم یا فقط یه وعده خوردم مثل دیروز ساعت 5عصر ...

من اگه گریه هم نکنه ولی بیدارباشه وخونم بهم ریخته دیووونه میشم ،وسواس دارم سلام گاهی وقتاک خوابه دارم کارای خونه رومیکنم بیدارشه میگم باخودم ول کنم کاراموکنم ،خیلی بده این کارم نمیدونم چیکارکنم ،دست خودم نیست خونه بهم ریخته باشه باشه باهمه دعوامیکنم ،آره واقعا برای منم اینجوری پیش اومده ک صبح تاعصرچیزی نتونستم بخورم 😔حالامن خوبم طفلی یه دوست دارم پسرش یه ماه ازپسرمن بزرگتره بااینکه همیشه مامانش پیششه میگفت ۱۰روزهم شده ک نتونستم برم حموم حتی انقد جیغ میزنه اذیت میکنه بچش

من اگه گریه هم نکنه ولی بیدارباشه وخونم بهم ریخته دیووونه میشم ،وسواس دارم سلام گاهی وقتاک خوابه دار ...

بله من کارام رو مثلا 3شب تا6صب انجام میدم اونم انقد بی سرصدا ک کلافه میشم فعلا مزخرفه حال و روزم

بله من کارام رو مثلا 3شب تا6صب انجام میدم اونم انقد بی سرصدا ک کلافه میشم فعلا مزخرفه حال و روزم

چی بگم خواهرخدا واقعا ب هممون صبربده 

2706