2410
2553
طول روز نمیخابه صبم 8بیداره گاهی میشه دوشبانه روز بدون کوچک ترین وقفه ای بیداره و از شدت خستگی و خاب ...

وااای خداچقدسخت،ازنوزادی همینطوری بوده ؟

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از 1سالگیش یک گرم هم اضافه نکرده 

وا نمیشه که سعی کن شیرسو کمتر کنی اگه شیر میخوره. و غذاسو بده و حتماااا میان وعده هارو حذف کن که وعده اصلی رو خوب بخوره

سال هاست تنها چیزی که برام تغییر میکنه سنمه ...!
2720
بله اگ هم بخابه و ما نفس بکشیم بیداره بخدا ها اگه نفس بکشیم بیداره رو پنجه پا را میریم وقتی میخابه

خوابش سبکه برای همینه خودشم اذیته طفلی

بله اگ هم بخابه و ما نفس بکشیم بیداره بخدا ها اگه نفس بکشیم بیداره رو پنجه پا را میریم وقتی میخابه

اونجوری عادتش دادی منم بچمومیخواستم تویکوت مطلق بخوابه ولی دوذوبریاومامانم انقدتذکذدادن ک سختت میشه دیگه الان تو میدون جنگم ب خوابونم خوابش میبره دوماه ونیمشه 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2714
اووووووو غذا نمیخوره چ برسه میان وعده حذف کنم کلافه شدم شیر هم فقط اخرشب میخوره

امیدوارم درست بشه که تو یکم ارامش بگیری 

اره خیلی مجبورم بخابه کوچیکه رو بغل کنم تا بیدار نشه یه وقت. گاهی میفرستمش خونه مامانم تا دوساعت بخا ...

عزیزم خدا قوت واقعااا

من الان از هشت و بیست تو اتاقم و الان ساعت ده شب شد خانوم هنوز داره چرت و پرت میگه با خودش 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706