2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوش به حالت

چرا دختر من درست نمیشه 

دو سالشه

تا صبح بیداره

شیش صبح باباش اینقدر رو دست راه برد تا خوابید 

بیبی سد هم خورد گفتم این دیگه افتاد تا ظهر برم بخوابم

شیش ونیم بیدار شد گریه...باز پدرش راه برد تا خوابید الان هنوز رو پامه جرات ندارم زمین بزارم

روانی شدم بخدا چه زندگیه آخه 

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده

من بضی وقتا ۷ خوابیده تا صب ساعت ۷..بضی وقتا هم ۱۰ بستگی داره

جانِ من..عشق من..دخــــــــــترم..مادر تو بودن لیاقت میخواهد ومن شاکرترینم..بی زحمت تا اینجا اومدی واسه خونه دارشدن ماهم یه صلوات بفرست..اسمم رویاس😊  دخترم اسمش آیداست..همه ی زندگیم..❤❤❤
چندسالشونه اسی که ۸ونیم میخابن؟؟بعد دیگه تا فرداش بیدار نمیشن؟

پسرم مدرسه میره ساعت ۶ باید بیدار بشه دخترم سه سال و 

نیمشه معمولا باهم میخوابن  و دخترم ۸ ۹ صبح بیدار میشه

سال هاست تنها چیزی که برام تغییر میکنه سنمه ...!
خوش به حالت چرا دختر من درست نمیشه  دو سالشه تا صبح بیداره شیش صبح باباش اینقدر رو دست راه ...

شاید تشنه س؟ شام چی خورده؟

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
خوش به حالت چرا دختر من درست نمیشه  دو سالشه تا صبح بیداره شیش صبح باباش اینقدر رو دست راه ...

ای بابا اینجوری سخته سعی کن خواب ظهر رو ندی بهش و در طول روز خسته اش کنی

سال هاست تنها چیزی که برام تغییر میکنه سنمه ...!

وای عزیزم

خیلی سخته..بچه ی دو سال سنگینم هس .حالا بازم شوهرت کمک میکنه من اگ دخترم تا خوود صبحم گریه نه باید خودم بچرخونم

جانِ من..عشق من..دخــــــــــترم..مادر تو بودن لیاقت میخواهد ومن شاکرترینم..بی زحمت تا اینجا اومدی واسه خونه دارشدن ماهم یه صلوات بفرست..اسمم رویاس😊  دخترم اسمش آیداست..همه ی زندگیم..❤❤❤
2706