1542
1480
طول روز نمیخابه صبم 8بیداره گاهی میشه دوشبانه روز بدون کوچک ترین وقفه ای بیداره و از شدت خستگی و خاب ...

وااای خداچقدسخت،ازنوزادی همینطوری بوده ؟

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
وااای خداچقدسخت،ازنوزادی همینطوری بوده ؟

بله اگ هم بخابه و ما نفس بکشیم بیداره بخدا ها اگه نفس بکشیم بیداره رو پنجه پا را میریم وقتی میخابه

❤️❤️❤️برای دریافت رژیم افزایش وزن به آی دی زیر مراجعه کنید ❤️❤️ ❤️ s90salamat 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

از 1سالگیش یک گرم هم اضافه نکرده 

وا نمیشه که سعی کن شیرسو کمتر کنی اگه شیر میخوره. و غذاسو بده و حتماااا میان وعده هارو حذف کن که وعده اصلی رو خوب بخوره

mommy_mandi71 اینستگرام من  
از 1سالگیش یک گرم هم اضافه نکرده 

طفل معصوم دو ساله من هنوز نه هم نشده

من برم لالا شب بخیر

گروه قرمز** *                           "چالش لاغری تا عید با بامداد خمار عزیز"      وزن شروع :102؛هدف تاعید:92،       وزن فعلی:96
وا نمیشه که سعی کن شیرسو کمتر کنی اگه شیر میخوره. و غذاسو بده و حتماااا میان وعده هارو حذف کن که وعد ...

اووووووو غذا نمیخوره چ برسه میان وعده حذف کنم کلافه شدم شیر هم فقط اخرشب میخوره

بله اگ هم بخابه و ما نفس بکشیم بیداره بخدا ها اگه نفس بکشیم بیداره رو پنجه پا را میریم وقتی میخابه

خوابش سبکه برای همینه خودشم اذیته طفلی

اونجوری عادتش دادی منم بچمومیخواستم تویکوت مطلق بخوابه ولی دوذوبریاومامانم انقدتذکذدادن ک سختت میشه دیگه الان تو میدون جنگم ب خوابونم خوابش میبره دوماه ونیمشه 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
خوابش سبکه برای همینه خودشم اذیته طفلی

اره خیلی مجبورم بخابه کوچیکه رو بغل کنم تا بیدار نشه یه وقت. گاهی میفرستمش خونه مامانم تا دوساعت بخابه هلاک نشه از بیخابی

8
خوش به حالت چرا دختر من درست نمیشه  دو سالشه تا صبح بیداره شیش صبح باباش اینقدر رو دست راه ...

عزیزم ببین علتش چیه ؟؟

وقتی قرارمان پروانه شدن است ، بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند . بالاخره زیر پیله ها میمیرم  حسرت پروانه شدن به دلم میمونه... 
امیدوارم درست بشه که تو یکم ارامش بگیری 

ممنون متاسفانه بخاطر آنفولانزا اخیرا ک حرفش شده جرات ندارم ببرمش دکتر تا یه اشتها اور بده میترسم اونجا کسی بیمار باشه

1601
اونجوری عادتش دادی منم بچمومیخواستم تویکوت مطلق بخوابه ولی دوذوبریاومامانم انقدتذکذدادن ک سختت میشه ...

ن بابا خونه ما جوری نبود ک عادت کنه اصلا خاب نداره 

ظهر بیدار میشه یک و دو عصر حتما باید بخوابه خواب خودمون هم به هم ریخته دیگه

ساعت 11 12 لامپها رو خاموش کنید خودتونم دراز بکشید بعد چند روز میبینه خبری نیست میخوابه

تا شما نخوابین اون نمیخوابه مطمئن باشین شده خودتونو ب خواب بزنین تا خوابش ببره

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
ن بابا خونه ما جوری نبود ک عادت کنه اصلا خاب نداره 

خدابهت صبربده واقعا ازته دلم گفتم چون خیلی سخته حالا اگه دعواش هم کنی ک آدم بعدش دیوونه میشه ازعذاب وجدان 

من خیلی وقتا میگم خوب بچه ها که خوابیدن بشینم برای خودم فیلمی میوه ایی یا کارای هنری که انجام میدم رو تمام کنم ولی متاسفانه ۹۰ درصد مواقعه باهاشون میخوابم😂😂😂

اونجوری عادتش دادی منم بچمومیخواستم تویکوت مطلق بخوابه ولی دوذوبریاومامانم انقدتذکذدادن ک سختت میشه ...

خوش به حالت دختر من که صدای نفسمون هم بیدار میشه

اصلا انگار هوشیار میخوابد با وجود اینکه از نوزادی تو جای شلوغ خواباندم ولی فایده نداشت به شوهرم رفته اونم خوابش سبکه 

1578