1542
1480

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

خوش به حالت

چرا دختر من درست نمیشه 

دو سالشه

تا صبح بیداره

شیش صبح باباش اینقدر رو دست راه برد تا خوابید 

بیبی سد هم خورد گفتم این دیگه افتاد تا ظهر برم بخوابم

شیش ونیم بیدار شد گریه...باز پدرش راه برد تا خوابید الان هنوز رو پامه جرات ندارم زمین بزارم

روانی شدم بخدا چه زندگیه آخه 

گروه قرمز** *                           "چالش لاغری تا عید با بامداد خمار عزیز"      وزن شروع :102؛هدف تاعید:92،       وزن فعلی:96

من بضی وقتا ۷ خوابیده تا صب ساعت ۷..بضی وقتا هم ۱۰ بستگی داره

جانِ من..عشق من..دخــــــــــترم..مادر تو بودن لیاقت میخواهد ومن شاکرترینم..بی زحمت تا اینجا اومدی واسه خونه دارشدن ماهم یه صلوات بفرست..اسمم رویاس😊  دخترم اسمش آیداست..همه ی زندگیم..❤❤❤
چندسالشونه اسی که ۸ونیم میخابن؟؟بعد دیگه تا فرداش بیدار نمیشن؟

پسرم مدرسه میره ساعت ۶ باید بیدار بشه دخترم سه سال و 

نیمشه معمولا باهم میخوابن  و دخترم ۸ ۹ صبح بیدار میشه

mommy_mandi71 اینستگرام من  
8
خوش به حالت چرا دختر من درست نمیشه  دو سالشه تا صبح بیداره شیش صبح باباش اینقدر رو دست راه ...

شاید تشنه س؟ شام چی خورده؟

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
شاید تشنه س؟ 

غذاشو خورد.آب هم دادیم خورد یک عالمه

گروه قرمز** *                           "چالش لاغری تا عید با بامداد خمار عزیز"      وزن شروع :102؛هدف تاعید:92،       وزن فعلی:96
خوش به حالت چرا دختر من درست نمیشه  دو سالشه تا صبح بیداره شیش صبح باباش اینقدر رو دست راه ...

ای بابا اینجوری سخته سعی کن خواب ظهر رو ندی بهش و در طول روز خسته اش کنی

mommy_mandi71 اینستگرام من  

وای عزیزم

خیلی سخته..بچه ی دو سال سنگینم هس .حالا بازم شوهرت کمک میکنه من اگ دخترم تا خوود صبحم گریه نه باید خودم بچرخونم

جانِ من..عشق من..دخــــــــــترم..مادر تو بودن لیاقت میخواهد ومن شاکرترینم..بی زحمت تا اینجا اومدی واسه خونه دارشدن ماهم یه صلوات بفرست..اسمم رویاس😊  دخترم اسمش آیداست..همه ی زندگیم..❤❤❤
1537
کم خونی نداره؟  حتمن ی دکتر خوب ببرش طفلی

بردم چکاپ کامل داده همه چیزش نرمال

بچه‌منم به همین میزان رو اعصابه دیشب ساعت ۴ خوابید

چند وقتشه؟

وقتی بیداره اخلاقش چطوره؟

غذاشو خورد.آب هم دادیم خورد یک عالمه

وای جونم عزیزم خب دیگه تشنه بوده منم ساعت 6 بیدار شدم کلی آب خوردم 😅 ب مرور خوابش تنظیم میشه ب شرط اینکه خودتونم تو ساعت مشخصی بخوابین نه فقط از اون انتظار داشته باشین

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
1578