1542
1480
عنوان

خانمای باردار لطفا یه لحظه

143 بازدید | 21 پست

خانوما من دوماهه باردارم از ماه دوم کلا هرچی میخورم معدم سوز میده خسته شدم تا رانیتیدین هم نخورم خوب نمیشم.؟ طبیعی به نظرتون؟ آخه قبلش اینجوری نبودم اصلا؟ بعد رانیتیدین ضرر نداره واسه بارداری؟ ممنون میشم کمک کنید

دکتر ب منم رانیتیدین داد ولی روی من اصلا  تاثیری نداشت .... ضرر ک نمیدونم ولی حتما نداره ک دکت ...

من میخورم یکم بهتر میشم.. ولی کلا خواب درست و حسابی ندارم گفتم دیگه شام نخورم کلا 

من میخورم یکم بهتر میشم.. ولی کلا خواب درست و حسابی ندارم گفتم دیگه شام نخورم کلا 

من ساعت ۱خوابیدم امشب  الانم از درد استخونای  پام و تیر کشیدن دندونم بیدار شدم ....خیلی درد دارن پاهام...

ولی معده درد کلا هس ،من الانم چندروز درمیون دارم معده درد رو.‌..

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

1546

این مصیبت تا اخر بارداری باهاته من هنوزم همینطورم تازه بدترم شدم

خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس  اسم پسرمو گذاشتم امیرعباس 😍خدایا به پسرم سلامتی بده خدایا شکرت نی نیم به دنیا اومد❤❤
8
من باید برم ببینم چی میگه 

حتما بپرسید عزیزم. اما من با این دارو تا امروز خیلی راحت بودم .فقط یه روز وقتی نخوردم فهمیدم چقدر سوزش معدم زیاده و با این دارو هیچی متوجه نمیشم.

سلام من تهوع شدید داشتم

ولی سوزش نه

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

من سه چهار روزه از موعدم گذشته

قبل و روز موعدم سینه درد داشتم الان کم تر شده🧐

بی بی هم روز نوعد منفی شد ولی هنوز پری نشدم

ترشح سفید و دل درد و کمر درد و گاهی سمت چپ رحمم درد میگیره

یعنی ممکنه باردار باشم!؟!

1601
من سه چهار روزه از موعدم گذشته قبل و روز موعدم سینه درد داشتم الان کم تر شده🧐 بی بی هم روز نوعد م ...

آره ممکنه.. چون منم تقریبا علائم شما رو داشتم بیبی هم تا تقریبا ده روز واسم منفی میزد اما باردار بودم

اون مقع که بتا ۲۰۰ شد چند هفتتون بود انگاری!!؟؟

همون روز بعدش سونو دادم شش هفته بود من نیمدونستم باردارم چون چندبار بیبی چک زدم منفی بود کلا بیخیال شدم چون تنبلی تخمدان داشتم و همیشه دو سه ماهی یه بار پریود میشدم فکر میکردم واسه اونه 

1547