2726

سگ دیدم اونم دوتاااا

یه سگ سفیدو یدونه مشكي از اين وحشيا شكاريا تو ماشين بودم بازشوهرم عقب نشسته بودم از شيشه هاي عقب ميخاستن از دو تا شيشه ها بيان داخل و پارس ميكردن خيلي ترسيده بودم صاحباشون نميزاشتن حمله كنن و قصد حمله شديد داشتن بهم كلي گريه ميكردم

بعدش جاي ديكه از ماشين پياده شديم جلوي ي باغ شبم بود يه زني ام همزمان با ما تو ماشين بود نميشناختم  يهو سگ سفيده حمله كرد ساق پاموگرفت 

به حدي درد داشتم كه تو خواب حس بيهوشي بهم دست داده بود همه وايساده بودن نگاه ميكردن حتي شوهرم هرجي ميكفتم توروخدا نجاتم بدين صاحبشم بيخيال داشت با يكي حرف ميزد تااومد سگشو برد بعد سگه نگام ميكرد لوس حرف ميزد بچگونه و ميكفت ببخشيدش ديكه عشقم و بعد خرخر ميكرددندون نشون ميداد

زخم پام خيلي شديد بود جوري ك داشت قطع ميشد😢😢😣😣😣

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۵ اما طی یک سخنرانی سیاسی _مذهبی،اجتماعی،فرهنگی  و خلاصه همه چی باهم به شدت ترکیدم و قابل بازگشت نیستم😒  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه خون دیدی که باطله نترس صلوات بفرست 

نه نديدم فقط ديدم جاي گازش بشدت ورم كرد دورتادور ساق پام و زخمه عميق 

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۵ اما طی یک سخنرانی سیاسی _مذهبی،اجتماعی،فرهنگی  و خلاصه همه چی باهم به شدت ترکیدم و قابل بازگشت نیستم😒  

یه حدیثی هست که میگه هرچند هم خواب بد دیده باشین همیشه خوابتون رو به بهترین نحو برای خودتون تفسیر کنید،، برای دور شدن بلا و قضا و تعبير بد این خواب ها هم استغفار کنید 

خواب بد رو هیچ وقت تعریف نکن خواب بد رو به معنی خوب برگردون صدقه بده

اخه خيلي ميترسم خواهرشوهرم خيلي كاراكرده تو تاپيكاي قبليم هست😓😓

سگ دشمن پنهان می‌تونه دوستت باشه

اره حسم ميكه خواهرشوهرمه خيلي ترسيده بوذم حتي الانم ميترسم از صداي سگا و گاز محكمش

آره دشمن بهت آسیب می‌رسونه ناسزا هم میگه 

😓😓😔 چيكار كنم

2706