2726
عنوان

کیا مث من بدبختی ان ک هنوز شوهرشون نیومده خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 36 پست

شوهرمنم پیشم نیست بستریه خیلی حالم بده الان حتی بااهنگ شادهم داشتم گریه میکردم 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هنوزم دارم گریه میکنم حنی نمیتونم مجازی درد و دل کنم

منم هنوز صورتم خیس اشکه 😔

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2728
اگرخودت بستري بودي اونم برات گريه ميكرد نه والا مردها اينطور نيستن تخت ميخابيد

نه سرزایمان من شوهرم داشت سکته میکرد چندباربخاطرم گریه کردبااینکه من حالم خیلی خوب بود ولی اون حتی بعد زایمان که دیدمنو مثل بچها بغلم کردزارزارگریه میکرد

منم هنوز صورتم خیس اشکه 😔

خوب میشه انشالله من کم اوردم دلم میخواد بمیرم، انقدر خودم و سخت کردم ک ب همه راه کار میدم اما الان فقط دلم میخواد بمیرم راحت شم

شوهرت خوب میشه نگران نباش 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
خوب میشه انشالله من کم اوردم دلم میخواد بمیرم، انقدر خودم و سخت کردم ک ب همه راه کار میدم اما الان ف ...

توکل دنیا جوری پشتمه که حتی پدرو مادرمم پیشش از من بدنمیگن اون نباشه تموم غرور واینی که هستم نابودمیشه من میمیرم لطفا دعاکن خوب بشه من تحملشو ندارم اصلا نمیخواستم اینجا حرفی بزنم ولی حالم هیچ وقت انقد بدنبود

نه سرزایمان من شوهرم داشت سکته میکرد چندباربخاطرم گریه کردبااینکه من حالم خیلی خوب بود ولی اون حتی ب ...

خوش ب حالت، زندگی با عشق خیلی لذت بخشه، امیدوارم همیشه برات بمونه

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
خوش ب حالت، زندگی با عشق خیلی لذت بخشه، امیدوارم همیشه برات بمونه

ایشالا فقط حالش خوب بشه ۲۵ سالگردازدواجمونه نیاد خونه نابودمیشم 

ایشالا فقط حالش خوب بشه ۲۵ سالگردازدواجمونه نیاد خونه نابودمیشم  

چشه شوهرت، چرا نیاد،

فک کنم شوهرت اومد استارتر

2706