1600
1480
عنوان

چرا بیدارین؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 108 پست
خواهر جان سعی کنین نخوابین  خواب نکرده تو خواب چیزی نشه همسرتونم. دیگه رفتن زنگ بزنین اونم حر ...

به نظر منم الان نخاب يه چايي بخور يكم تي وي ببين حال وهوات عوض بشه يه چراغي هم روشن كن

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

خواهر جان سعی کنین نخوابین  خواب نکرده تو خواب چیزی نشه همسرتونم. دیگه رفتن زنگ بزنین اونم حر ...

چی حروم میشه؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
نه میترسم بخوابم خیلی ناراحتم  

نخوابین آره 

ان شاء الله چیزی نیست ولی بلن شین تا خوابتون کاملا بپره 

ولی کاش نمیخورین

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
1546
خخخ جنبن وار ؟؟؟ یا متوسط جنبن فول السا دنه بیر سوز دیم 😆😆

دنه گوروم نهایت توتوب بوغارام دا بیلوی

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
نخوابین آره  ان شاء الله چیزی نیست ولی بلن شین تا خوابتون کاملا بپره  ولی کاش نمیخورین؟& ...

اخه انفولانزا گرفته بودم دوهفته س زندگیمو نابود کرده خیلی مریضیه سختیه اخراشه دارم خوب میشم

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد..
کلاس آموزش زبان فکر کنم ترکی گذاشتین؟

نه  

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
اخه انفولانزا گرفته بودم دوهفته س زندگیمو نابود کرده خیلی مریضیه سختیه اخراشه دارم خوب میشم

دخترت الان کنارت خوابه؟

چند سالشه؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
8
چی حروم میشه؟

عزیزم کوه رفتنشون دیگه

شوهر منم کوهنورده میدونم با چه حسی میره کوه و چقدر روحیش خوب میشه 💐

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
😆😆هن هچ یوموشاخ ات لریمنن ده ییمسن 😁😂😆😜

تورو خدا بس کنین

ماهیچی متوجه نمیشیم 

برین خصوصی باهم گپ بزنین این چه وضعشه؟

دخترت الان کنارت خوابه؟ چند سالشه؟

۷ سالشه چند بار زدم تو صورتش و یا بدنش و نیشگون گرفتم نمیدونم واقعا کردم اینکارو یا خواب بوده خیلی ناراحتم الان اعصابم خورده یکمم زمینه پرخاشگری دارم البته ایشالا خواب باشه😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد..

الحمدلله پس تموم شده دوران نقاهت 

خیلی مریضیه سختیه کل سیستم میریزه بهم 

من که از ترسم جایی نمیرم اصلا 

البته شما بچه دارین مجبورین برین توی مردم 

1601
تورو خدا بس کنین ماهیچی متوجه نمیشیم  برین خصوصی باهم گپ بزنین این چه وضعشه؟

ببخشید#  

۷ سالشه چند بار زدم تو صورتش و یا بدنش و نیشگون گرفتم نمیدونم واقعا کردم اینکارو یا خواب بوده خیلی ن ...

اگه آروم خوابیده که حتما خواب بوده

نگاه کن توصورتش رد اشک نمبینی؟

تورو خدا بس کنین ماهیچی متوجه نمیشیم  برین خصوصی باهم گپ بزنین این چه وضعشه؟

هیچی نمیگن  جز اینکه نترس و شاخ دارم و این حرفا ولشون کن مهربونم
خیلیا اینجا ترکی بلدن وقتی بعضی حرفاشونو میخونن ادم دلش میخواد بره بالا بیاره مهربونم

رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین

دعوتم کردن حس ششم

انگشتام پوکید

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خستم خسته از تویی ک منو غرق خودت کردی ولی نجاتم ندادی غرق شدم تو دریای سبز چشمات کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
1578