2733
2734
عنوان

بياييد اينجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 92 پست
اگه اين تابو هاي سطح پايين شكسته بشه و به جاش رو مسائل مهم فوكس كنن نتيجش خيلي بهتر ميشه

یعنی میشه؟من ک فکر نمیکنم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
درست ميشن يه روزي بلاخره ميفهمن 

خیلی خوشبینی

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاااااا👌👌👌👌 من خودم میکشم والا نه دور از جونم خرابم نه شاخ دارم نه دم،اتفاقا مذهبیم هستم و م ...

منم مذهبي هستم نمازمم ميخونم حجاب هم ندارم

٢ تا هاپوي پشمالوي جيگر هم دارم كه عاشق معرفتشونم 

كلا نبايد با چيزي سانسوري و سليقه اي برخورد بشه چه بسا اون قشري كه روش انگشت گذاشتين بسيار فرهيخته تر و داناتز باشن

بله از نظر پزشکی ممکنه متفاوت باشه تاثیرش اما این چیزیو عوض نمیکنه!!! تا حالا دیدین تو خیابون به کس ...

من تو خیابون به کسی نمیگم سیگار نکش.حتی اینجا هم نگفتم.زکات علم نشر اونه.تجربمه گفتم.شما که ظاهرا خیلی دوستش دارید.خب باشه.باور کن مسئله ای ندارم.من اضافه وزن دارم ولی عاشق فست فودم.اما بخاطر حرف کسی الان واقعا دارم سعی میکنم کنترل کنم خودم رو.شاید تو این سایت عمومی کسی حرفای من روش تاثیر بذاره و بفکر سلامتیش بیفته

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2731
حرف من که جنبه فان بود ولی من مخالف سیگارم چه برای زن چه برای مرد.چون از نظر پزشکی خیلی به بدن آسیب ...

بله گلم،منم ميدونم.اونا هم ميدونم اما انتخابش اينه نبايد دست و پاشو بست كه؟!

این اتفاقیه که فمنیست برای زن به ارمغان آورده برابری بدون در نظر گرفتن هر چیزی مثالا ساختار بدن و تف ...

عزيزم برابري با عدالت فرق داره و خوشبختانه شما اينو ميدوني . عدالت نيست بدني كه قراره يه كودك رو در آينده تغذيه كنه توش هزار جور زهر و نيكوتين باشه . آقايون هم نبايد بكشن . ما به جاي اينكه بگيم آقايون هم نبايد بكشن ميگيم ما هم ميكشيم . بعدش هم نوبت به ماري جوانا و كراك و شيشه ميرسه . يه مقاله ميخوندم مادر اگر دائم الخمر باشه احتمال ترنس شدن نوزاد 70 درصده . بعد كه اون نوزاد با مشكل به دنيا بياد همه ي زمين و زمانو مقصر ميدونيم جز خودمون . به ترامپ گفتن دانش آموزا اسلحه ميارن گفت خب معلم ها هم بيارن . اونا هم مسلح كنيد . شده كاره ما . به جاي اينكه سيگارو از بين آقايون جمع كنيم خودمون هم داريم ازش تعريف ميكنيم . البته هر كسي ميخاد بكشه آزاده بكشه . ولي آخه تعريف نداره سيگار كشيدن كه .

چرا باید زن ها خوشگل تر از مردا باشن؟مراقبتشون بیشتر ک مردا بیشتر خوششون بیاد؟من ی مطلب می‌خوندم ک ن ...

من مقاله علمی گفتم گلم.باشه هر طور دوست داری.خب دوستش داری.ذات رن زیبایی دوستیه.من نه وایه شوهرم واسه دله خودم طراوت پوستمو دوست دارم.موفق باشید

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
منم مذهبي هستم نمازمم ميخونم حجاب هم ندارم ٢ تا هاپوي پشمالوي جيگر هم دارم كه عاشق معرفتشونم  ...

درسته ،یعنی میگم ب چشم بد نگاه میکنن،درستتر اینه ک بگیم صرفا ی خانمی ک سیگار میکشه ک دور از جون خیابونی نیست

2738
من تو خیابون به کسی نمیگم سیگار نکش.حتی اینجا هم نگفتم.زکات علم نشر اونه.تجربمه گفتم.شما که ظاهرا خی ...

اما بحث تاپیک درباره جامعه و خیابون و دیده مردم هست 

درسته که شما به کسی نمیگید اما بقیه میگن ما داریم درباره اونایی که میگن یا بد نگاه میکنن حرف میزنیم وگرنه پیشنهاد و انتقاد در فضای مجازی چیز بدی نیست بلکه خوب هم هست. اما تو واقعیت میشه دخالت.

البته من سیگاری نیستم اما با هرچیزی که باعث میشه زن رو بدلیل زن بودنش محدود تر از مرد کنه مخالفت میکنم تو همه موارد.

عزيزم برابري با عدالت فرق داره و خوشبختانه شما اينو ميدوني . عدالت نيست بدني كه قراره يه كودك رو در ...

دوست گلم من تو زندگيم مواد مخدر وو از نزدبك نديدم تا به حال ٦ ساله لب به مشروب نزدم

تنها تفريح سيگارمه و هاپوهامو نفاشيام زماني هم كه تصميم گرفتم باردار بشم تحت نظر پزشكم از ٣ ماه قبل بايد بذارمش كنار و تمام...

اما بحث تاپیک درباره جامعه و خیابون و دیده مردم هست  درسته که شما به کسی نمیگید اما بقیه میگن ...

اونی که اهل قضاوته رو هر چیزی اظهار فضل داره.کسی که سودای تابوشکنی داره نباید به حرف مردم اهمیت بده.البته من واقعا سلامت هم جنسام و هم ولایتی هام برام مهمه.شاید نصیحت کنم.ولی قضاوت آدمو کوچیک میکنه.حداقلش اینه که کار نا صحیح رو تایید نمیکنم.

عزيزم برابري با عدالت فرق داره و خوشبختانه شما اينو ميدوني . عدالت نيست بدني كه قراره يه كودك رو در ...

درسته تعریف نداره و خب مشخصه مضره،اما تخریبم نکنیمو و دیدمون نسبت ب ی زن سیگاری با مرده سیگاری یکی باشه،بگیم هر جفتشون از نظر پزشکی دارن کار اشتباهی میکنن،نه اینکه بگیم ب مرد میاد ب زن نمیاد،اخع چیز خاصی نیست ک

اگه اين تابو هاي سطح پايين شكسته بشه و به جاش رو مسائل مهم فوكس كنن نتيجش خيلي بهتر ميشه

. اتفاقا بايد كاري كنيم آقايون هم دست بردارن از اين كار . وگرنه يادت باشه هر چي فراگيرتر شه و از عيب بودن در بياد دو روز ديكه خودمون هم قراره مادر بشيم ها . براي اون روز ميگم . اگر فقط خودمون مطرح بوديم مساله اي نبود . هر چي هم بخاي بچه رو خوب تربيت كني ولي وقتي اين كار عيب نباشه بچه هم تو روت مي ايسته ميگه اگر بده چرا خودتون ميكشيد . فكر فردا هم بايد كرد .

درسته ،یعنی میگم ب چشم بد نگاه میکنن،درستتر اینه ک بگیم صرفا ی خانمی ک سیگار میکشه ک دور از جون خیاب ...

احسنتتتتتتتت،ديگه شعورشون تو چشمشونه و از روشهاي زندگي تميز ديگران سر در نميارن پس انگ ميزنن و در جهل مركب خودشون ميمونن

اونی که اهل قضاوته رو هر چیزی اظهار فضل داره.کسی که سودای تابوشکنی داره نباید به حرف مردم اهمیت بده. ...

تابو رو همون مردم درست کردن دیگه و به راحتی هم نمیشه شکستش تلاش زیادی میخواد که یه تنه ممکن نیست متاسفانه.

2706