2703
2553
گفتن چرا ترکوندنش داشتیم میخندیدیم.نمیذارن یه کم شادشیم.چه اشکالی داره درمورد هرچی که بود بود😅😅😅

آها بابا خیییلی باحال بود تو سی ثانیه نزدیک هزارتا بازدید کننده.... اما متاسفانه چاپلوس زیاده کثافت های عبضی

شاید در آینده منو دوسداشته باشه خخخخخخخ کو عکسش

یه بار دیگه میذارم زود نگا ون پاک کنم خطریه یه مویع یه فامیلی چیزی میبینه داستان میشخ

برای دلم دعا کنید 🙏  به حاجتم برسم 🙏 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار دیگه میذارم زود نگا ون پاک کنم خطریه یه مویع یه فامیلی چیزی میبینه داستان میشخ

چقد غلط املایی بیچاره استرس داره😂پ چجور قرار میزاری؟

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
چقد غلط املایی بیچاره استرس داره😂پ چجور قرار میزاری؟

توماشینیم دیگه بعد دیگه انقد بیکار نیستن که

2456
آها بابا خیییلی باحال بود تو سی ثانیه نزدیک هزارتا بازدید کننده.... اما متاسفانه چاپلوس زیاده کثافت ...

دقیقا☹حسودن.اینا همونایی ان که وقتی مادرشون بچه دار شد یواشکی دست تو چشم نوزادمیکردن  یا مینشستن روش که بمیره🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
انشااااااالله خدایا دعای هر کیو ششنیدی یا نشنیدی کار ندارم فقط دعای این خواهر بزرگوار رو بشنو و اجاب ...

دیدی؟

2714
انشااااااالله خدایا دعای هر کیو ششنیدی یا نشنیدی کار ندارم فقط دعای این خواهر بزرگوار رو بشنو و اجاب ...

خدانکشت😂😂😂😂

آاااامیییین یا رب العالمین🖐🖑

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
پسر ۲۳ساله ماشین داره اونوقت عجق من هیچی نداره😁

اره به عشق من از بچگی کار میکرده حالا بره سربازی بیاد انشالله عروس میشم

2706