2726
اهوم قیافت خوبه دوس داشتمـ.جفتیت کیه داداشته انگار؟این عکسه کجاس؟چقد سوال پرسیدم😂

مرسی گلم 😚نه عزیزم داداشم نیست رلمه . عکسه هم قهوه خونه اس😘😘۷

برای دلم دعا کنید 🙏  به حاجتم برسم 🙏 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقامون خخخخخ 

😄😄😄 تاپیکهامو ببین همش درمورد پسرم و دکترهاش و آشپزی ومادرشوهرو اینجور چیزهاس.آخه یه مرد همچین تاپیکهایی میزنه؟☹

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728
نه عزیزم داداشم نیست رلمه . عکسه هم قهوه خونه اس😘😘😘

ب دوست پسر میگی رل؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
کو رلت منم میخوام ببینم،شاید قبلا دوس پسره من بوده باشه خخخخخ

نه عزیزم ازاون بچگی منو دوس داشته😁😁😁😁

چی خوندی بگو بینم اگ راس میگی

گفتن چرا ترکوندنش داشتیم میخندیدیم.نمیذارن یه کم شادشیم.چه اشکالی داره درمورد هرچی که بود بود😅😅😅

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
😄😄😄 تاپیکهامو ببین همش درمورد پسرم و دکترهاش و آشپزی ومادرشوهرو اینجور چیزهاس.آخه یه مرد همچین تا ...

آها بله بله بله من اون آقامون رو شوخیدما شوهر کجا بود تو این وضعیت گوه اقتصاد هعععغعی

مرسی گلم 😚نه عزیزم داداشم نیست رلمه . عکسه هم قهوه خونه اس😘😘۷

منطورم کدوم شهر..رلت چ کم سنه هرچی سمت من میان ده پونزده سال بزرگتر😀😂

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
آها بله بله بله من اون آقامون رو شوخیدما شوهر کجا بود تو این وضعیت گوه اقتصاد هعععغعی

وای دست رو دلم گذاشتی چقد جوون دوست دارن ازدواج کنن همه از دم بدبختن😭

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

ایشالله باشاسی بلند سفید میاد دنبالت😊

منطورم کدوم شهر..رلت چ کم سنه هرچی سمت من میان ده پونزده سال بزرگتر😀😂

همدان عزیزم . آره دوست دوران مهدمه به قول خودش ۲۴ سالشه ولی الکی میگه ۲۳سالشه😁

2706