2737
2734
عنوان

نامزدم میگه از کسی توقع نداشته باش مگه گدایی؟؟🙁+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2731 بازدید | 189 پست
وای چه نازی شبیه سحر قریشی هستی  الکی نبوده شوهرت عاشقت شده خودت ماشالله خیلی نازی عزیزم

اره همه بهم میگن شبیه اونم 😬😬😬شوشومم قیافش بد نیس چشماش رنگیه مثه خودم عسلیه☺️☺️☺️

اره همه بهم میگن شبیه اونم 😬😬😬شوشومم قیافش بد نیس چشماش رنگیه مثه خودم عسلیه☺️☺️☺️

تو اون عکس معلوم نیست شنیده بودم دو رگه افغان و ایرانی اینقدر خوشگلن راسته ؟

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا اینقدر کم برا زناشون ارزش قائلند ؟  وای کلیپشو دیدم حالم خراب شد خیلی دلم سوخت برا زناش ...

اره دیگه فقر فرهنگی زیاده،البته قدیما زیاد بود،الان همه باکلاس‌  شدن باوا ،بخدا انقد ک اونجا ب درس و تحصیل اهمیت میدن اینجا نمیدن ،الان نسل جدید خیلی پیشرفت کرده همه چی عوض شده 

تو اون عکس معلوم نیست شنیده بودم دو رگه افغان و ایرانی اینقدر خوشگلن راسته ؟

نه من دو رگه نیستم عزیزم ،ولی دوستم دورگست خیلی نازه،دوس پسرش سوئده و داره میبرتش اونور،انقد هردوشون نازن آدم کیف میکنه 

2731
نه من دو رگه نیستم عزیزم ،ولی دوستم دورگست خیلی نازه،دوس پسرش سوئده و داره میبرتش اونور،انقد هر ...

شما هم زیبایی 🥰

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
2738

اسی افغانستان مثل پاکستانه؟تو فیلم‌ شبی ک ماه کامل شد ترسناک و خرابه بود یا جای شیک و تمیز داره؟عکس داری بده

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍
بنظرم زیاد حساس نشو من۶ساله هنوز مادرشوهرم ی روسری واس من نخریده ولی شوهرم تلافیشو درمیاره واس همین ...

منم دقیقا ۶ ساله هیچی نخرید شوهرمم ب روی مبارک نمیاره حالا مامان من هی واسه اقا هدیه میخره

2706