2410
2553

بچه ها من اصالتن افغانستانی ام از مردم هزاره...مادر شوهرم برای کربلا رفتن اومده بود ایران و بعد رفت عراق بعد دوباره برگشت ایران،....حالام میخواد عید نوروز برگرده افغانستان...مادر شوهرم از افغانستان برام هیچی نیورده،اخه اونجا لباساش خیلی خوشکلن و ارزون ...من ب نامزدم گفتم مامانت برام چیزی نیورده ،گفتم خواهرتم ک اونجا زندگی میکنه برام هیچی نفرستاده،برگشت گفت مگه تو گدایی ک از بقیه توقع داری ،گف خودم برات هرچی خواستی میخرم،ب جهنم ک نیوردن😕من گفتم اخه منوتو نامزدیم چی می‌شد برام یکی دو دست لباس میوردن گفت شرایطشو نداشتن و ...خلاصه در پوش گذاشت...بنظرتون توقع من بیخود بوده؟؟؟عکس لباسای محلیمونو براتون میزارم نظر بدین 😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگه عزیزم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2720
2714

حالا میگه خودم برات میخرم دیگه توقع نکن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

عزیزم درسته که بهتر بود میاوردن. اما شما وقتی توقع داری از دیگران، خودتو ناراحت میکنی. شاید به هر دلیلی نتونستن یا اینقدر درگیر سفر بودن که یادشون رفته. دیگه بهش فکر نکن و به شوهرت هم نگو. 

لباساتونم قشنگه.

نه عزیزم توقعت به جا بوده اما وقتی اونا اینقدر بیشعورن توام دیگه نباید ازشون انتظار داشته باشی این موضوعات موضوهای مهمی نیست بیخود خودت رو اذیت نکن  اعصابت خورد میشه!

2706