2733
2734
عنوان

جشن ختنه بگیرم یا جشن دندونی

158 بازدید | 16 پست

پسرم سه ماهه ش میخوام ببرمش برا ختنه و چون به دنیا اومدنش افتاد تو ماه محرم و صفر نشد جشن بگیرم حالا نمیدونم ختنه کردم جشن بگیرم یا بزارم دندون بیاورد جشن بگیرم ، خودم دوست دارم براش جشن بگیرم. میگم دندون در بیاره می افته عید و عید خودمم شاید برم مسافرت و هنوز چون خیلی از فامیلای همسرم دیدن پسرم هم نیومدن میگم زودتر جشن بگیرم هر روز یکی بلند نشه بیاد خونه ام و چون واقعا سخته پذیرایی کردن اونم با وجود داشتن نوزاد و اینکه خودمم حساسم برا پذیرایی از مهمون،خونواده همسرم در ضمن هر چی میشه میگن ما رسم نداریم🤨 و ما برعکس براهمه چی مراسم میگیریم 😄یعنی دوست داریم دورهم باشیم ،چون خوش میگذره و فامیلای همدیگرو میبینیم خوبه.حالا از طرفی میگم مراسمی که من بخوام بگیرم اولین مهمونی من از طرف همسرم و میخوام ببینم با چه کسایی رفت و امد دارن و کلا چه جورین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دندونی بهتره       ختنه چیه  بعد همه میگن رفتیم جشن ختنه😂

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
2738

دندونی بگیر ختنه چیه زشته بابا واسه ما ک خیلی وقتی جشن ختنه رو برداشتن دیگه ب هیچکسم نمیگن

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

ببخشيد ولى به نظر من جفتش هم بيخوده ... به نظرم واسه دندونى برى آتليه يه عكس يا كليپ شيك بگيرى خيلى باكلاس تره 😊

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
2706