2726
عنوان

دوستی و ازدواج راه دور

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 43 پست
واقعا؟!😔😔😔چجوری با این شرایط کنار اومدی؟!

همسرم که پسرخاله امه تو کانادا زندگی میکردن و از اون موقع که 15 سالم بود شنیده بودم که منو خیلی میخواد 16 سالم بود که اومدن ایران عروسی خواهرم و ازمنم خاستگاری کردن من گفتم شرطم اینه ایران زندگی کنم و اولش راضی نمیشدن منم با همه علاقه ای که بهش داشتم گفتم پس جوابم منفیه ...ایشون قبول کردن و باهمه جیز کنار اومدن من 17 سالگی عقد کردم الانم 25 سالمه تو تهران زندگی میکنیم و تفریح هرار چندگاهی به خانواده اش سرمیزنیم ....حرفم اینه اگه بخواد از همه چیز میگذره 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
همسرم که پسرخاله امه تو کانادا زندگی میکردن و از اون موقع که 15 سالم بود شنیده بودم که منو خیلی میخو ...

چقدر خوشحالم براتون که تجربه خووب داشتین😍😍

دقیقا حق با شمااست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستي از راه دور رو واقعا نميتونم هضم كنم چجوري اعتماد ميكنيد به كسي كه جاي ديگه زندگي ميكنه

باورش یکم سخته و نشدنی،اما.بعضی مواقع پیش میاد و همیشه بد نیس بنظرم

باید قبول کرد همه چیزو،برام دعا کنین از پسش زود بربیام.نمیخام حس اعتمادمو به ادما از دست بدم.چون باورم نمیشه با اون همه ابراز علاقه چطور کشید کنار و تنهام گذاشت😢

2728

از شانس من هر کی تو دانشگاه از من خوشش میومد و پیشنهاد دوستی میداد از خودم دو تا چهارسال کوچکتر بود همشونم میگفتن براشون مهم نیست این اختلاف سنی، ولی من بخاطر همین مسئله قبول نکردم حتی اگر از طرف خوشمم میومد... تو فرهنگ یه سری از خانواده ها هنوز این مسئله جا نیفتاده که خانوم از اقا بزرگتر باشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
از شانس من هر کی تو دانشگاه از من خوشش میومد و پیشنهاد دوستی میداد از خودم دو تا چهارسال کوچکتر بود ...

ن ربطی ب سن نداره زیاد یکیو میشناسم عروس اول دومش دختر خواهراش بودن عروس اولیه ۷سال بزرگتر از پسرش بود از خداشم بود پسره رو با زور بردن خواستگاری اخه نمبخواست دختره رو ولی پسر سومیش دختر عموش رو مبخواست دختره ۲سال بزرگتر بود از پسرش میگفت این ازت پیرتره نه و فلان😂گاها وقتی هیچ دستاویزی ندارن اینو بهونه میکنن

مي فهمم اميدوارم بهترينا نصيبت بشه كسي كه حسرت داشتنتو بخوره

دیشب گفتم بهش که کامل این رابطه باید تموم بشه و دوست معمولی بودن بعد از این معنایی نداره.ولی اون میگه نه بمونیم همینجوری با هم لاقل و بی خبر از هم نباشیم.

ولی من تصمیمو گرفتمو تموومش میکنم کامل

دیشب گفتم بهش که کامل این رابطه باید تموم بشه و دوست معمولی بودن بعد از این معنایی نداره.ولی اون میگ ...

كار خوبي مي كنيد

اصلا اجازه نديد فكر كنه هميشه در دسترسش هستيد،  بگيد من ميخوام آيندمو بسازم و نمي خوام به گذشته فكر كنم

كار خوبي مي كنيد اصلا اجازه نديد فكر كنه هميشه در دسترسش هستيد،  بگيد من ميخوام آيندمو بسازم و ...

چشششم.ممنون که پای دردو دلم بودین عزییزم🙏🙏🙏😘😘