1542
1480
عنوان

دوستی و ازدواج راه دور

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 43 پست
وقتی مرد این حرفو میزنه سریع بکش کنار چون از تصمیمش پشیمون شده

خودمم همین فکرو میکنم...ولی جالبه میگه بیا معمولی ادامه بدیم ازنجا به بعدو..نه مثل قبل باشیم نه بی خبر از هم

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

البته بررگتر بودن رو متاسفانه خیلی خانواده ها قبول نمیکنن

مناسفانه،برای خودمون حل شده است اما برای اونا نه...

خانواده اش مذهبیم هستن با ما یذره فرق دارن فرهنگی کلا

1546
مناسفانه،برای خودمون حل شده است اما برای اونا نه... خانواده اش مذهبیم هستن با ما یذره فرق دارن فرهن ...

می فهمم این مدل خانواده ها سختتر قبول میکنن

تازه قبول هم کنن بعدش خیلی اذیت میکنن

کاش بیخیالش شید واقعا به نفعتون نیست

می فهمم این مدل خانواده ها سختتر قبول میکنن تازه قبول هم کنن بعدش خیلی اذیت میکنن کاش بیخیالش شید ...

دارم سعی میکنم کنار بیام با قضیه و تمومش کنم خودم همین چند روزه.چون معموولی بودن هم معنی نداره بعد رابطه احساسی...

ولی حس خوبی نیست😢😢

مثل منی :| ولی من فقط چند روز بزرگم ازش

شما هم همین مشکلو.داری یعنی؟!

اصلا ۱روز که هیچی نیست

البنه بنطر من هموند۳ ۴سالشم هم چیزی نیست اگر به بلوغ فکری رسیده باشن دو طرف

ببین ؛ دختر نمیتونه بگه من فقط و فقط همینو میخام  ولی پسر میتونه  پسر تحت هرررررر شرایطی ...

کلا هر انسانی فقط خدا نکنه چیزیو بخاد،هرجور بخاد براش تلاش میکنه،اسمونو به زمین میاره مگه اینکه ته دلش نخاد...

چقد سخته قبول کردن این نخاستن😑😑

8
واقعا؟!😔😔😔چجوری با این شرایط کنار اومدی؟!

همسرم که پسرخاله امه تو کانادا زندگی میکردن و از اون موقع که 15 سالم بود شنیده بودم که منو خیلی میخواد 16 سالم بود که اومدن ایران عروسی خواهرم و ازمنم خاستگاری کردن من گفتم شرطم اینه ایران زندگی کنم و اولش راضی نمیشدن منم با همه علاقه ای که بهش داشتم گفتم پس جوابم منفیه ...ایشون قبول کردن و باهمه جیز کنار اومدن من 17 سالگی عقد کردم الانم 25 سالمه تو تهران زندگی میکنیم و تفریح هرار چندگاهی به خانواده اش سرمیزنیم ....حرفم اینه اگه بخواد از همه چیز میگذره 

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
همسرم که پسرخاله امه تو کانادا زندگی میکردن و از اون موقع که 15 سالم بود شنیده بودم که منو خیلی میخو ...

چقدر خوشحالم براتون که تجربه خووب داشتین😍😍

دقیقا حق با شمااست

دوستي از راه دور رو واقعا نميتونم هضم كنم چجوري اعتماد ميكنيد به كسي كه جاي ديگه زندگي ميكنه

باورش یکم سخته و نشدنی،اما.بعضی مواقع پیش میاد و همیشه بد نیس بنظرم

باید قبول کرد همه چیزو،برام دعا کنین از پسش زود بربیام.نمیخام حس اعتمادمو به ادما از دست بدم.چون باورم نمیشه با اون همه ابراز علاقه چطور کشید کنار و تنهام گذاشت😢

1563

از شانس من هر کی تو دانشگاه از من خوشش میومد و پیشنهاد دوستی میداد از خودم دو تا چهارسال کوچکتر بود همشونم میگفتن براشون مهم نیست این اختلاف سنی، ولی من بخاطر همین مسئله قبول نکردم حتی اگر از طرف خوشمم میومد... تو فرهنگ یه سری از خانواده ها هنوز این مسئله جا نیفتاده که خانوم از اقا بزرگتر باشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
از شانس من هر کی تو دانشگاه از من خوشش میومد و پیشنهاد دوستی میداد از خودم دو تا چهارسال کوچکتر بود ...

ن ربطی ب سن نداره زیاد یکیو میشناسم عروس اول دومش دختر خواهراش بودن عروس اولیه ۷سال بزرگتر از پسرش بود از خداشم بود پسره رو با زور بردن خواستگاری اخه نمبخواست دختره رو ولی پسر سومیش دختر عموش رو مبخواست دختره ۲سال بزرگتر بود از پسرش میگفت این ازت پیرتره نه و فلان😂گاها وقتی هیچ دستاویزی ندارن اینو بهونه میکنن

1579