2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اما اگ من حاجت روابشم حتما همه جامیگم توی قرانم ازشون کم نگفته ..ب امامزاده هامتوسل میشیم بدون اینکه ...

کتاب تورات و انجیل و بخون واقعا قشنگه👌

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
کتاب تورات و انجیل و بخون واقعا قشنگه👌

درچه مورده؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
گفتم میخام متوسل بشم ب ایشون تاپیکم ترکید!

به عیسی مسیح؟هب پیامبرن میشه .اتفاقا خیلی ارامش پیدا میکنی

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
اوهوم ..منم حس خوبی پیداکردم ..

من فقط صداشون کردم چون بلد نبودم چی بگم فقط دعا کردمو مشکلمو گفتم

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
درچه مورده؟

اوایل کتاب تورات که راجع به پیدایش جهان و نظم و ایناست و بقیه اشم راجع به پیامبران و اسحاق و یعقوب و یوسف و موسی ...کلا قشنگه

انجیلم که تاریخی ام هست یکم 

کلا جالبن 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706