2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلینا مثل ژاپنی ها میدرسته
من یقین دارم قدرتی شکست ناپذیر از من و هر آنچه که دوست دارم حمایت میکند و همه خواسته های درست دلم را از راهی عالی براورده میکند،پس من از هرگونه فشار و تنش رها میباشم و با احساس رضایت و شادمانی زندگی میکنم زیرا "همه چیز بدست اوست
2714
به نظرم فقط شمایل خوبه..سعی کن با سیاست نظر بدی مثلا عکس ببری یا بگی هر چی شما میگی ولی این جوریم دوست دارم اتلیه آریانا روبروی هلال احمر و اریا تو جنت خوبه
من یقین دارم قدرتی شکست ناپذیر از من و هر آنچه که دوست دارم حمایت میکند و همه خواسته های درست دلم را از راهی عالی براورده میکند،پس من از هرگونه فشار و تنش رها میباشم و با احساس رضایت و شادمانی زندگی میکنم زیرا "همه چیز بدست اوست
خانومای اراکی عزیز، سلام به همگی تون. راستش من برای یه جشن کوچولو در حد نامزدی توی اراک نیاز به یک تالار دارم اوایل مردادماه 94. حداکثر 50 نفر مهمون دارم. میخوام بدونم برای این ظرفیت جایی رو میشناسید؟ قیمتش برام مهمه. پولی تو دست و بالمون نیست زیاد. جایی که میشناسید شام و پذیرایی دارن؟ اگه یه باغ کوچولو میشناسید هم معرفی کنید بهتره چون مهمونیم مختلط هستش. ممنون از پاسخ هاتون. کمک کنید که دل دو تا جوون گرم بشه. :*
مینیاتور خیلی افتضاحه تو اراک کارش. هرجا میرید فقط اینجا نرید. من برای ارایش همراه رفتم 150 هم پول دادم انقد افتضاح ارایش کرده بود که باورم نمیشد. همونجا توی ارایشگاه زیر چشمم سیاه شده بود. مژه هامو به طرز خیلی افتضاحی ریمل زده بود یا یه مژه مصنوعی خالی. در صورتی که پول مژه هم جدا گرفت. اومدم خونه شستم همشو. خودم ارایش میکردم ده برابر خوشگل تر میشدم نصف ابروهامم با موچین برداشت تا به تا کرد. در صورتی که من بهش گفتم ابروهام میخوام کشیده باشه. دو تا خط 5 سانتی گذاشت بالای چشم من. واقعا این خانم مقدسی انگار ذره ای از هنر ارایشگری سر در نمیاره. به یه بچه میدادم ارایشم میکرد بهتر میشد. حتی برای مو هم من مدل برده بودم کلا یه مدل دیگه درست کرد. به هیچ کدوم از حرفای من گوش ندادن نه موکارش نه ارایشگرش. و متاسفانه باید بگم اصول اخلاقی رم حتی رعایت نمیکنن. من بعدش دیگه اراک نبودم. موهای اضافه رو دادم یکی از اقواممون برد و بهش گفتم شکایت کارشم بکن. بعد این خانوما به جای عذرخواهی یا حداقل قبول کارشون فقط دروغ گفته بودن. شینیون کار که گفته بود اصلا مدل نشون من نداده سیما کارش خیلی خوبه هم برای عروس هم همراه. من عروساشو از نزدیک دیدم. مث بقیه ام نیست که البوم با صد تا ادیت روی مدل خودشون نشون ادم بده. میگه بیا عروسمو ببین. اخلاقشم خوبه مثل بقیه جاها نیست که جرات نکنی یه کلمه حرف بزنی.

عزیزم من آتلیه واسه عروسی فقط هامون رو توصیه میکنم چون از نامزدیم عقد و عروسی و بعدشم عکسای دخترم که الان۳/۵سالشه همش اونجا بودم خیلی صبورن کارشون با کیفیته و دکورشون خیلی قشنگه آرایشگاهم آریا چهر خیلی کارش تمیزو قشنگه

سلام عزیزم. مبارک باشه. راجع به آرایشگاه شمائل میخواستم بهت بگم با توجه به سر و وضع مشتریش آرایش میک ...

اصلا هم اين طوري نيست واقعا نسبت به هزينه اي كه ميگيره بهترين كارو ارائه ميده هم دوستام هم فاميلام عروسش بودن يكي از يكي بهتر شده

2706