2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اییییشششششش

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
پارسال کلی هشتگ ن ب اجیل بود امسال خبری نیست🤔

لازم به هشتگ نیست عزیزم

دیگه کسی درتوانش نیست بخره

بغیریه عده محدودکه چه هشتگ باشه چه نباشه میخرن

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

فکر کن وزیر باشی، بخوای مردم رو سوپرایز کنی، از مردم بپرسی دوست دارین با چی سوپرایز بشین؟ مردم ۱۵۰۰۰ کامنت بذارن و ۱۵۰۰۰ چیز مختلف بگن، ولی سوپرایز تو حتی یکی ازین ۱۵۰۰۰ خواسته مردم هم نباشه:)))) و تهش بگی این خواسته‌های شما هیچکدوم در توان من نیست

فکر کن وزیر باشی، بخوای مردم رو سوپرایز کنی، از مردم بپرسی دوست دارین با چی سوپرایز بشین؟ مردم ۱۵۰۰۰ ...

نفرین بر مسئول بی لیاقت

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده