2737
2734
عنوان

میخوام چاق بشم

90 بازدید | 12 پست

بچه ها سلام،میخوام در حد ۵ ۶ کیلو وزن اضافه کنم،که ثابت هم بمونه،وقتی حرص میخورم واسترس میگیرم خیلی سریع لاغرمیشم،الان چونه ام خیلی باریک شده،استعدادچاقی هم دارم،کسی تجربه ای داره بگه لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با کتاب دکتر کرمانی ۷کیلو چاق شدم.تمام کالریارو نوشته باید محاسبه کنی

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
خوش به حالت تجربه بده ما لاغر شیم 

یه مادر شوهر فولاد زره دارم که هردفعه حرصم میده لاغر میشم،۱هفته بیا برو کنارش تا ایرادای بنی اسرائیلی ازت بگیره تا باربی بشی

2738
ممنون،چقدر طول کشید نتیجه بگیری؟

هفته ای ۵۰۰گرم اضافه میکردم خیلی سخت بود

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
من میخوام زود جواب بده،اگه استرس نداشته باشم اشتهام خوب میشه وچاق میشم،اما الان تو وضعیت پرتنشی ام

خواهرم رفت دکتر اعصاب قرص الازین میخوره واسه بی اشتهایی.اصلا احساس سیری بهش دست نمیده ۲۰کیلو چاق شده تو چندماه