عنوان

شما هم شاباش میدن تو عروسیا وحشی 😂میشید

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 32 پست

چ زشته زشته راانداختین یعنی کسی بهتون شاباش نمیده؟😕😕😕😕😕

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه بنده خدایی هست تو فامیل همسر دوتا پسرشو یاد داده بود که شاباش جمع کنه

پسره موقع شاباش ریختن میره زیر دست و پا یه بغل پول جمع میکنه بدو میبره میذاره تو کیف مامانش بعد دوباره شیرجه میزنه کف سالن😐

قشنگ اندازه پولی که هدیه میدن در میاره😑

2728
اره من عروسی پسر عمم بود همه رقصیدن ازش گرفتن من نرفصبدم بهم از همه بیشتر شاباش داد😂😂😂

دیگه خواسته یه جورایی از دلت در بیاره خخخ اخه تو رو نگرفته 😀😄

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  
دیگه خواسته یه جورایی از دلت در بیاره خخخ اخه تو رو نگرفته 😀😄

خدا اون روز نیاره اون عمه من مادر یزیده جنازمم مامانم به اینا نمیداد😂😂😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
خدا اون روز نیاره اون عمه من مادر یزیده جنازمم مامانم به اینا نمیداد😂😂😂

شوخی کردم 😀😀

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  

من یک بار بچه بودم یک عالمه جمع کردم بعد مادر عروس اومد ازم گرفت گفت این ها برای دختر منه ان شا الله عروسی خودت 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

خیلییی زیاد😂من خیلی نمیرقصم اما پول که میریزن بالا همشو جمع میکنم تو هر عروسی100تومنی پول جمع میکنم😂😂😂😂یه بار دوتا 10تومنی کنار هم بود دی جی گفت خب حالا عروس و داماد رفتن کنار میتونید پولارو جمع کنید یه پسر کنار دستم بود یه نگاه به هم کردیم دوتامون دویدیم طرف پول😂😂😂منم سریع پامو گذاشتم روی پوله نتوست برداره😂

یه بنده خدایی هست تو فامیل همسر دوتا پسرشو یاد داده بود که شاباش جمع کنه پسره موقع شاباش ریختن میره ...

ما هم یکی دو مورد اینجوری داریم 

گاها دیده شده طرف دو سه برابر چیزی که هدیه داده جمع کرده 😂😂😂😂😂

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.

من اخرین باری که گرفتم بچه بودم کلاس سوم بودم

عروسی پسر خاله ام بود منم کوچولو بودم داشتم اون پایین پول جمع میکردم که یکی از اقوام عروس شروع کرد پول هارو از دست من کشیدن😐😶

منم از این ور ول نمیکردم 😂 فرض تو اون شلوغی ما دوتا افتاده بودیم به جون هم اخرشم دستشو گاز گرفتم تا ول کرد، 😐الان دارم فکر میکنم عجب وحشی بوده🙄

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
2706