2737
2734
عنوان

سوال خیلییی مهمی دارم درمورد

177 بازدید | 12 پست

ذهنمو درگیر کرده 

میگم مگه نمیگن تخمک سیزدهم چهاردهم پریودی آزاد میشه و وقتی هم آزاد شد فقط بیست وچهارساعت زنده است و اگر اسپرمی بود انعقادنطفه میشه وگرنه که هیچ 

خب چطوره که بعضی ها روزهای بعد تخمک گذاری مثلا حتی چند روز مونده به پربودی باردار میشن 

اتفاقا پریودی ها وتخمک گذاری هاشونم منظمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره تحت شرایطی ممکنه تخمک گذاریت عقب جلو بشه یا هورمونت کم و زیاد شه قرار نیس همیشه سر وقت بود اتفاقی نیفته

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️
2728

بعضی هام  یهو چندتا تخمک ازاد میکنن یکیش خودم تو مجردی اینجوری بودم 🤗

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️
چون بعضی وقتا اسپرم‌میمونه اونجا وچن روز زنده س

آره اسپرم هم چهارپنج روز زنده است در رحم اما من میگم تخمک فقط بیست وچهارساعت هست اونجا بعدش ازبین میره درصورتیکه خیلی ها حتی شده چندروز قبل پریودیشون بارابطه باردارشدن این چه جوریه

بعضی هام  یهو چندتا تخمک ازاد میکنن یکیش خودم تو مجردی اینجوری بودم 🤗

چه یکی چه چندتا کلا تخمک وقتی آزادشدن که اون روز میشه روز تخمک گذاریت فقط بیست وچهار ساعت زنده است 

2738
اما اونایی که پریودیشون منظمه تخمک گذاری منظم هم دارند 

بله دارن ولی قطعی نیس ممکنه شما یه ماه تو استرس باشی یا   هر اتفاقی ...یهو دیدی هورمونت اون زمان ک باید بالا  نیستو تخمک گذاریت  ب تاخیر افتاد

چه یکی چه چندتا کلا تخمک وقتی آزادشدن که اون روز میشه روز تخمک گذاریت فقط بیست وچهار ساعت زنده است&n ...

۲۴ تا ۴۸ ساعت خدا بخواد همه چی میشه

بله دارن ولی قطعی نیس ممکنه شما یه ماه تو استرس باشی یا   هر اتفاقی ...یهو دیدی هورمونت اون زما ...

این درسته اما دیگه اونقدر به تاخیر نمیفته که چندروز قبل پریود بعدیت باشه چون فاصله باید باشه بین تخمک گذاری و پریودی 

[QUOTE=115584378]این درسته اما دیگه اونقدر به تاخیر نمیفته که چندروز قبل پریود بعدیت باشه چون فاصله باید باشه بین تخم ...[/QUOTE قرار نیس همه فاصلشون دقیق باشه سطح پروژسترونت افت کنه پریود میشی