2410
2553
عنوان

کیا بچهاشون دیرراه افتادن منظورم از دیر واقعااااااا دیر🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 56 پست
پس کی راه افتاد دکتر بردی ؟؟مشکلی ک نداشت ایشالا

خودتو عذاب نده بدتر من راهم میره حرفم‌میزنه پوست ماروهم‌میکنن 😊😅

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
الان پسرم ۲ساله و ۴ماهشه  اره خوبه ولی خب حرف نمیزنه هنوز 😣فقط کلمه اونم‌محدود دکتر میگه فعلا ...

ایشالا حرف میزنه مثل بلبل..خیلی دلم پره گلی جون خیلی برادرزادم 4ماه از پسرم کوچبکتره الان 3ماهه راه میره.امشب مهمون مامانم بودم همه ی فامیل اونحا بودن اونی که میدیدن میگفتن چرا پسرت راه نمیره خیلی دلم گرفت خیلیییییی.

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین منم فقط فامیل بیچارم کردن بخدا ازبس حرص و جوش میزدم‌پسرمنم اولین‌دندونشو‌۱۵ماهگی دراورد همه می ...

ولی واسه الان خیلی خوبه همسنیاش همه دندوناشون خرابه یا کمدن ولی دخترم همه دندوناش سااالمه که به خدا بهداشت مدرسشون تعجب میکنه

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
2720
 شاید باورت نشه ولی آره  فقط خدا میدونه که چه روزاییو تو استرس گذروندیم هر جاییم که بگی ...

پستم بخون.ک برا کاربر گلی نوشتم.دلم خیلی پره خیلی 

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
ایشالا حرف میزنه مثل بلبل..خیلی دلم پره گلی جون خیلی برادرزادم 4ماه از پسرم کوچبکتره الان 3ماهه راه ...

میدونم‌چی میگز عزیزم من بخاطر همین حرفا یکساله ک‌نرفتم خونه فک‌وفامیل از بس هی بچمو مقایسه نیکردن و همچنام میکنن 😔تازه لقب بچه مریض بهش داده بودن چی بگم ک دلم از دست همه خونه رفت وامدمو کم‌کردم اینجوری هم براب خودم‌وهم‌بچم بهتره 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2714
ولی واسه الان خیلی خوبه همسنیاش همه دندوناشون خرابه یا کمدن ولی دخترم همه دندوناش سااالمه که به خدا ...

عزیزم‌خداحفظش کنه 😍پسرمنم فعلا دندوناش خوبن 

ایشالا حرف میزنه مثل بلبل..خیلی دلم پره گلی جون خیلی برادرزادم 4ماه از پسرم کوچبکتره الان 3ماهه راه ...

درکت میکنم منم بچه دوستم دو ماه از دختر من کوچولوتره ماشالا به جونش باشه خیلی زود راه افتاد دختر من ده ماهشه هنوز راه نمیره بچه ها با هم متفاوتن حتما بچه تو یه توانایی داره که یه بچه دیگه نداره

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

عزیزم اینقد به خودت وبچت استرس نده همیشه اینو آویزه گوشت کن که حتی دوقلوهام با هم مقایسه نمیشن وِلِ قدیمیا کن که تصوراتشونو میکنن تو حلق آدم اگه از نظر پزشکی مشکل نداشته باشه نگرانی نداره 

راستی پاهاشو مرتب باروغنای که طبع گرم دارن چرب کن از عطاری بپرس

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
عزیزم‌خداحفظش کنه 😍پسرمنم فعلا دندوناش خوبن 

مرسی گلم همچنین شما😘😘😘

ممنون از همتون😍😘😘😘

الان پسرم ۲ساله و ۴ماهشه  اره خوبه ولی خب حرف نمیزنه هنوز 😣فقط کلمه اونم‌محدود دکتر میگه فعلا ...

میگم فضولی نباشه 

تو برنامه غذایی پسرتون عسل یا میگو هست ؟

میگم فضولی نباشه  تو برنامه غذایی پسرتون عسل یا میگو هست ؟

عسل اره مرتب میدم بهش ولی میگو ن‌

اماماهی هست 

2706