1608
1480
عنوان

کیا بچهاشون دیرراه افتادن منظورم از دیر واقعااااااا دیر🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 56 پست

عزیزم احتمالا کلسیم اش کمه ببر دکتر شربت استئوکر براش بنویسه ...دختر خواهر م یک سالو سه ماهش بود راه نمیرفت دکتر این شربت رو براش نوشت ظهر بهش داد شب. سر پا ایستاد خیلی شربت خوبیه 

حرف میزنه دیگه زبون بسته باید چی بگه ؟ بگه قسطنتنیه ؟ 😅

نه همش یه جوری حرف میزنه شبیه چینی ها هی میگه چینگ چنگ‌چونگ دده دده اینا

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای نی نی ام صلوات میفرستی سالم بیادبغلم😘

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

منم پسرم تا ۱۸ماهگی راه نرفت

پس کی راه افتاد دکتر بردی ؟؟مشکلی ک نداشت ایشالا

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳  
یعنی تا دوسالو نیم نه دندون داشت ن راه میرفت؟؟؟دکترم بردی؟؟؟

شاید باورت نشه ولی آره 

فقط خدا میدونه که چه روزاییو تو استرس گذروندیم هر جاییم که بگی دکتر میبردیمو کلی عکس وآزمایشو...این چیزا ودر آخر میگفتن مشکلی نداره از همه بدتر این که فامیل دست از سرم برنمیداشتن هر کسی یه چیزی میگفت 

ولی هزار ماشالله الان باید ببینیش 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
نه همش یه جوری حرف میزنه شبیه چینی ها هی میگه چینگ چنگ‌چونگ دده دده اینا

عزیزم زنده باشه 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر نازمه
 شاید باورت نشه ولی آره  فقط خدا میدونه که چه روزاییو تو استرس گذروندیم هر جاییم که بگی ...

افرین منم فقط فامیل بیچارم کردن بخدا ازبس حرص و جوش میزدم‌پسرمنم اولین‌دندونشو‌۱۵ماهگی دراورد همه میگفتن ۱سالشه دندون‌نداره 😞

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!
سلام عزیزم خیلی دنبالت گشتم.الان پسرت چند وقتشه.؟؟ب همسناش رسیده.؟؟من خیلی نگرانم😢😢

عزیزم من دخترم ۳۲ هفته دنیا اومد.اتفاقا یه هفته پیش دکتر بودم گله کردم که چرا راه نمیره چون الان یه سال یه ماهشه ،دکتر گفت بچه های معمولی تا ۱۸ ماهگی طبیعیه راه نرفتنشون و نارس ها تا ۲۰ ماهگی...بچه ی شما هم نارس بوده پس نگران نباش چکاب یه سالگی هم بردم چیزی کم نداشت خداروشکر.با هیییییییچ احدی هم مقایسه نکن بالاحره که راه میرن حالا ۶ ماه دیرتر 😄

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی
8
پس کی راه افتاد دکتر بردی ؟؟مشکلی ک نداشت ایشالا

خودتو عذاب نده بدتر من راهم میره حرفم‌میزنه پوست ماروهم‌میکنن 😊😅

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!
الان پسرم ۲ساله و ۴ماهشه  اره خوبه ولی خب حرف نمیزنه هنوز 😣فقط کلمه اونم‌محدود دکتر میگه فعلا ...

ایشالا حرف میزنه مثل بلبل..خیلی دلم پره گلی جون خیلی برادرزادم 4ماه از پسرم کوچبکتره الان 3ماهه راه میره.امشب مهمون مامانم بودم همه ی فامیل اونحا بودن اونی که میدیدن میگفتن چرا پسرت راه نمیره خیلی دلم گرفت خیلیییییی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳  
افرین منم فقط فامیل بیچارم کردن بخدا ازبس حرص و جوش میزدم‌پسرمنم اولین‌دندونشو‌۱۵ماهگی دراورد همه می ...

ولی واسه الان خیلی خوبه همسنیاش همه دندوناشون خرابه یا کمدن ولی دخترم همه دندوناش سااالمه که به خدا بهداشت مدرسشون تعجب میکنه

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
 شاید باورت نشه ولی آره  فقط خدا میدونه که چه روزاییو تو استرس گذروندیم هر جاییم که بگی ...

پستم بخون.ک برا کاربر گلی نوشتم.دلم خیلی پره خیلی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1601
ایشالا حرف میزنه مثل بلبل..خیلی دلم پره گلی جون خیلی برادرزادم 4ماه از پسرم کوچبکتره الان 3ماهه راه ...

میدونم‌چی میگز عزیزم من بخاطر همین حرفا یکساله ک‌نرفتم خونه فک‌وفامیل از بس هی بچمو مقایسه نیکردن و همچنام میکنن 😔تازه لقب بچه مریض بهش داده بودن چی بگم ک دلم از دست همه خونه رفت وامدمو کم‌کردم اینجوری هم براب خودم‌وهم‌بچم بهتره 

ولی واسه الان خیلی خوبه همسنیاش همه دندوناشون خرابه یا کمدن ولی دخترم همه دندوناش سااالمه که به خدا ...

عزیزم‌خداحفظش کنه 😍پسرمنم فعلا دندوناش خوبن 

ایشالا حرف میزنه مثل بلبل..خیلی دلم پره گلی جون خیلی برادرزادم 4ماه از پسرم کوچبکتره الان 3ماهه راه ...

درکت میکنم منم بچه دوستم دو ماه از دختر من کوچولوتره ماشالا به جونش باشه خیلی زود راه افتاد دختر من ده ماهشه هنوز راه نمیره بچه ها با هم متفاوتن حتما بچه تو یه توانایی داره که یه بچه دیگه نداره

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر نازمه
1578