2410
2553
عنوان

سریال دِل❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چه عجیب کار اون پسر کچله نبود؟ من اینجوری حدس میزنم

کار کچله هست و فکر میکنم آوا اون کچله رو آورده که عروس نره تالار خودشم به داماد میگه ک عروس با مهرانه و .....

یه بار خیلییی دلم گرفت از زندگیم اومدم اینجا تاپیک زدم ولی بعضیااتون دلمو بد شکستین ):من از تنهایی دردامو بهتون گفتم 😔
افتضاحه فقط ظاهریه ماشین خوب لباس و اینا وگرنه که بازیگرا همه پیر چه به عروس شدنه ساره بیات اخه  ...

والله..چقدر میخوان زنای ۴۰ ساله رو جای رختر ۲۰ ساله قالب کنن،خدا داند

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
افتضاحه فقط ظاهریه ماشین خوب لباس و اینا وگرنه که بازیگرا همه پیر چه به عروس شدنه ساره بیات اخه  ...

ساره بیات خیلی،پیر شده

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2714
ببین دوماد که ندید عروس و با رخت عروسی چرا پس کلیپ داشتن تو سالن🤔

برای منم سواله😂

یه بار خیلییی دلم گرفت از زندگیم اومدم اینجا تاپیک زدم ولی بعضیااتون دلمو بد شکستین ):من از تنهایی دردامو بهتون گفتم 😔
احساس میکنم خواهره و کچله دستشون تو یه کاسه س و جدایی میندازن بین اینا حامد بهداد هم میره دختر دایی ...

اره منم میگم

احساس میکنم خواهره و کچله دستشون تو یه کاسه س و جدایی میندازن بین اینا حامد بهداد هم میره دختر دایی ...

دخترخالش

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2706