2733
2734
عنوان

بیاید عکس تولد برادر زاده شوهری ببینید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 65 پست

بنظرم بچه ی خواهرشوهر اصلا نمیتونه خوشگل باشه😂😂😂😁😁

البته اینکه من از خواهر شوهرم متنفرم هم ممکنه دخیل باشه

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم بچه ی خواهرشوهر اصلا نمیتونه خوشگل باشه😂😂😂😁😁 البته اینکه من از خواهر شوهرم متنفرم هم ممک ...

بله منتها اينجا بچه برادر شوهره 

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2738
ایناهاشن

هر سه شون ناز هستن مخصوصا سمت راستی

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

من دختر سمت راستی رو دوس داشتم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
بله منتها اينجا بچه برادر شوهره 

گفته یکی خواهرزاده یکی برادر زاده

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706