1989
1955

واسید میزارم ببینید خوشکلن.من خیلی دوستشون دارم .یکی خواهر زاده و یکی بردار زاده شوهرم 

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

بزار

مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                        اولا که  ۹۹/۹/۳ تولدمه💕🎂😀تا تاریخ ۹۹/۹/۹ حاجی زنگ زده و شوهرم رفته سرکارش🙂    حاجی جون یه تکون...حاجی جون دو تکون...زنگو بزن دیگه حاجی😬😬                         https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم

بزار 

⁦❤️⁩بانوی لر⁦❤️⁩حس بد فقط اونجا که  ریپلای شدی میری ببینی تاپیک ترکیده 😬🙄سالها گذشتمو ومن نفهمیدم آموزش پرورش با سیبلای ما چکار داشت🙁کم کم تاپیکا داره به سمتی میره که احساس میکنم باید پول ویزیت بگیرم 😂اگه تو رابطتت مشکل داری بهم درخواست دوستی بده کمکت میکنم😘🤪

خان خود را برای عید زیباتر کنید

1983

بذار عزیزم

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
1967

هرموقع گذاشت لایکم کنید لطفا

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏
8