2726
عنوان

مامانا توروخدا بياييد

164 بازدید | 31 پست

بچم حدود يسالشه از نوزادي يبوست داشت ي دوره لاكتولوز دادم خوب شد قطعش كردم بازم خوب بود الان يماهه دوباره شروع شده وحشتناك .تخته سنگ ميده بيرون اون با جيغ و گريه .بخدا الان ي ربع داشت جيغ ميزد و بخودش فشار مياورد تا حدي كه كلي بالا اورد از زور فشار و نفسش رفت بچم 😞توروخدا كسي دارويي چيزي استفاده كرده بگه .كسي از پودر پيدرولاكس استفاده كرده ؟ درضمن من رزانه كلي كره و شيره توت و ...ميدم ولي اثر نميكنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبح به صبح یه لیوان اب ولرم بده بخوره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

شربت انجیر بده طفلک رو عزیزم 

خاکشیر یکم بجوشون بزار سرد شه بدش

شیاف گلیسیرین شنیدم خوبه

الو زیاد بده بخوره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببرش دکتر با مشورت دکتر شربت انجیر بده خود انجیر بده سوپ درست کن تپش سبزی و آلو بیشتر بریز اینا برای پسرمن جواب داد

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

گل محمدی ی قاشق تو یکم اب بجوشون ۲۰دقیقه شکربزن یکم و بده بخوره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اول حتما ب پزشک مراجعه کنید

دوم صبح ناشتا با قطره چکون روغن زیتون بریزید دهنش

سوم روغن سیاه دونه و بنفشه رو دور نافش ماساژ بدید

و آخرحتما ب پزشک مراجعه کنید یبوست مادرامراضه

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
شربت انجیر بده طفلک رو عزیزم  خاکشیر یکم بجوشون بزار سرد شه بدش شیاف گلیسیرین شنیدم خوبه الو ...

شربت انجير گرفتم دكترش گفت نده دارويي نيست كه بشه دايم داد بجاش لاكتولوز بده .دكترش اختر خاوريه

عزیزم درکت میکنم چون پسر خودم  همین شرایط رو داشت دوسالگی انجیر خشک رو شب خیس کن صبح ابشو بده بخوره...خاکشیر با آب ولرم جوشیده....غذاهای آبکی مثل سوپ و آبگوشت

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2706