1608
1609
عنوان

عکس:این خانوم عروس یکی از اشناهامونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3621 بازدید | 131 پست

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

زیاد خوب نیس کاش موهاش و رنگ میکرد حداقل

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تولد دنیا همسرم                                      من همیشه تاپیکام و قفل میکنم از همون وقتی که مثل چی داشتم گریه میکردم تاپیک زدم یه عده مسخره بازی دراوردن و گفتن لوسی گفتن بچه ای نمک رو زخمم پاشیدن یاد گرفتم ادمای این جا خیلی سنگ دلن تاپیکام و قفل میکنم تا هیچ کامنتی دلم و نرنجونه دلم برام عزیزه نمیذارم هیچ کس ناراحتش کنه
1522

😐

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

تو عروسيش چقد خوب شده

🎀تاپيك بامدادخمار🎀💙💙گروه آبي💙💙 وزن اوليه(٩٦.400)وزن فعلي(٧٩.٩٠٠) وزن هدف (٧٢)💪🏽💪🏽🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️💪🏽💪🏽 چالش لاغري تا عيد🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️👟👗🥙🥦🥒🤸🏻‍♀️🧘‍♀️🎭⏳🎀🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

چقدر شبیه افسانه بایگان هست! 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
1615

ندیدمش 😭

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

شبیه بهنوش بختیاریه

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂
1403
بیا میذارم واست

مرسی عزیزم 😍😍😍😍😍

چهرش قبل میکاپ خوبه ولی بعد میکاپ خیلی بهتر شده 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

میخوای ادرس پیج اینستاگرام رو بذار که میگی عمومیه هم اونایی که ندیدن ببینن هم اینکه مش غلام ضومبه نشی😁😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

ابروهاش فقط زشتن وگرنه بدون آرایش بانمکه بنده خدا آرایشگره خراب کرده😐😐

تازه عکس یه دونه دیگه از اشناهامونم میخواستم بذارم انقد ریختین سرم پشیمون شدم خودش عکسشو تو. اینستا و. تلگرام همه جا میذاره میگه همه ببینن اشکالی نداره

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...
1611