2726
عنوان

یعنی باردارم

360 بازدید | 25 پست

سلام خانوما. انقدر استرس دارم که نگو الان ۳ روزه عقب انداختم میترسم که باردار باشم. تا ماه پیش قرص ال دی استفاده میکردم. این ماه گفتم به خودم استراحت بدم. ۵ روزه پیش دل داشتم یعنی حس میکردم که الان میشم ولی نشدم. الان حتی دردم ندارم

نه بخاطره قرصه که میخوردی این ماه نخوردی اینجوری شدی

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا؟ یعنی میشم خدا از دهنت بشنوه. تا چند روز احتمال داره بشم؟

اره میشی یه بیبی چکم بزن که ازاین استرس بیای بیرون برا استرستم هست 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
انقدر میترسم که بزنمو مثبت باشه جرعت نمیکنم بیبی چک بگیرم

وای عزیزم استرسو بزار کنار حالا نینی مگه بده انشالله که بچه نیست بیبی بزن استرس خودت میاد پایین منفی بشه سریع بدش پری میشی من پارسال دانشگاه بودم همش توهم بارداری میزدم بعدش خودمو میزدم بیخیالی پری میشدم

وای عزیزم استرسو بزار کنار حالا نینی مگه بده انشالله که بچه نیست بیبی بزن استرس خودت میاد پایین منفی ...

نی نی بد نیست من نمیخوام دیگه. بخدا همین دوتا پسر که دارم پدرمو درآوردن. بگیرم ببینم ایشالا که نباشم😫😫

نی نی بد نیست من نمیخوام دیگه. بخدا همین دوتا پسر که دارم پدرمو درآوردن. بگیرم ببینم ایشالا که نباشم ...

دختر نمیخوای😉 بگیر تو که مطمءنی جلو گیری کردی پس نیست نترس

آخه ۹۵درصد حواسم جمع بود میدونم که جلوگیری داشتم

امان از اون ۵ درصد 😬😬😬 

نمیخوام تو دلت رو خالی کنم 

اما همه چی ممکنه 

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.
دختر نمیخوای😉 بگیر تو که مطمءنی جلو گیری کردی پس نیست نترس

عاشق دخترم ولی الان اصلا نه. شاید چند سال دیگه. آره مطمئنم ولی لامصب واس من زود میگیره. اگه ام باشم شوهره میگه باید بندازیم

2706