2737
2734
عنوان

اصفهانی نداریم آیا؟ بیاین

133 بازدید | 26 پست

سلام. کسی تجربه عمل حراحی توی مرکز جراحی میلاد رو (بیمارستان میلاد نه ها) داره؟ راضی بودین؟ شوهرم عمل داره کیست مویی پیش دکتر علایی.خیلی نگرانم میگم نکنه مجهز نباشه. یا حداقل خود دکتر علایی رو نمیشناسین؟

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

اصفهانی هستم ولی اطلاعی ندارم گلم

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه 

اونی که تو شهداست 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2731
تا حالا اونجا عمل نداشتم ولی تعریفش شنیدم چون خصوصی هستش کارش باید خوب باشه و عمل ‌شوهرتم سرپای ...

نمیدونم. دارم سکته میکنم. نمیدونم چرا اینجوری شدم. کلا هر کار بکنم آرامش نمیگیرم

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2738
تا حالا اونجا عمل نداشتم ولی تعریفش شنیدم چون خصوصی هستش کارش باید خوب باشه و عمل ‌شوهرتم سرپای ...

خداروشکر که عمل نداشتین. منظورتون مرکزه دیگه؟ نه بیمارستان

میلاد شهرک ولیعصر؟؟

حدفاصل چهارراه تختی و چهارباغ پایین

کی؟چی؟ منظورت بیمارستانه؟

نه در جواب عمل  انجام ندادم 

پرسیدم یه کلینیک تو شهدا ست میلاد اونجا عمل داره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نه در جواب عمل  انجام ندادم  پرسیدم یه کلینیک تو شهدا ست میلاد اونجا عمل داره

نمیدونم شابد همونه.

2706