2733
2734
عنوان

بچه ها افسرده شدم میاید

145 بازدید | 9 پست

دوستان احساس غم میکنم☹

میخوام یکم از مشکلاتم بگم 

هدفم اینهکه بدونم شما خدای نکرده جای من بودید احساس غم و افسردگی میکردید؟اخه من یکم وسواس دارم میخوام بدونم احساس غمم از وسواسمه یا حق دارم...

اولا که وقتم خیلی پره اصلا برای خودم وقت ندارم هم شاغلم هم دانشجو هم متاهل، از کارم راضیم ولی درس پیرم کرده... دوست دارم خوش باشم.. استراحت کنم فیلم ببینم کتاب بخونم.. بگردم ...ولی واقعا وقتشو ندارم...

از طرفی یکم وسواس فکری دارم، مغزم تو ناخودآگاهم میگرده مشکل پیدا میکنه روش زوم میکنه ازارم میده😓 

از طرفی امروز مستاجرمون زنگ زده یک مشکلی با یکی از همسایه ها پیدا کرده دعواشون شده،گفت بمن بی احترامی کردن شما بیاید دعوا کنید!!! اخه به ما ربط داره واقعا☹دوست ندارم بلند شه،تا یکی دیگه بیاد بشینه خوب باشه نباشه کلی داستانه...

از طرفی از اینده نگرانم ... اوضاع مملکت منو میترسونه..از ایندم میترسم

دوستان ببخشید اگه تاپیکم انرژیش منفیه😓

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب شما انقد خودتو درگیر کارو درس کردی که هیچ تفریحی نداری و معلومه افسرده میشی 

میدونی

تفریح و گردش و مهمونی دارم ولی بهم خوش نمیگذره چون همش با بدو بدو و خستگی میرم مثلا ۵ شنبه از ۷ پامیشم میرم دانشگاه ۴ میام بدودو حموم میرم و کارامو می‌کنم حاضر میشم میرم مهمونی

خوب معلومه ادم لذت نمیبره...

خسته ام دیگه 

سوداتون زیاده ،برید پیش یه متخصص طب سنتی وسواس فکری تون کاهش پیدا میکنه|| تو وقتای بیکاری هم یکم برا ...

اتفاقا قبلا هم کسی بهم گفته بود جدی نگرفتم

ولی باید برم واقعا

دارم اذیت میشم

2738

سلام همین مشغله زیاد وسواس فکری تو چند برابر میکنه اگه میتونی برای درست یا کارت مرخصی بگیر یه کم استراحت کن ، گل گاوزبان مثل قرص افسردگی حالتو بهتر میکنه همچنین گل سرخ عرق بیدمشک ، یه کم تفریح کن فیلم ببین ،مسافرت برو ، اگه دیر بجنبی به خودت فشار بیاری سر از بیمارستان در میاری

سلام همین مشغله زیاد وسواس فکری تو چند برابر میکنه اگه میتونی برای درست یا کارت مرخصی بگیر یه کم است ...

ممنون از راهنماییت عزیزم کاملا درسته