2733
2734
عنوان

یلدایی عروس

290 بازدید | 20 پست

امسال خانواده شوهرم قراره برام یلدایی بیارن ما رسم داریم فامیلا رو دعوت کنیم و یک جشن کوچیک بگیریم اما ظاهرا خانواده همسر گرامی همچین چیزی رو در نظر ندارن و ضمن این که من نمیدونم چی قراره برام هدیه بیارن چون هنوز حرفی در موردش نزدن.من دوست دارم مثل بقیه اقوامم همون طور که اونا جشن داشتن منم داشته باشم.حالا به نظر شما چه جوری به شوهرم بگم ما رسممونه اون شب شلوغ کنیم و اینکه چطور بپرسم برام میخوان چی بیارن؟اخه میترسم پیش فامیلم کم بیارم.و ایا اصلا ضایع نیست بگم بهش؟

آدما رو ببخشید ولی جایگاهشونو بهشون پس ندین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رسمتونو اگه نگین ب شوهرت، خودش حدس بزنه؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خرید نبردتت

نه والا 

رومم نمیشه بگم پالتو و بوت و...باید برای اون شب باشه.مادرشم شوته.دوست ندارم از بقیه دخترای فامیلم کمتر باشم

2738

خوب بهش بگو  مثلا عمم یا خالم زنگ زدن که چون نوعروس هستی امسال میخواییم بیاییم دورهم باشیم . بعدم از طرف مامانت اینا کادو خوب بخر بگو مامانم داده . جلوتر به شوهرت بگو که مامانم واسم فلان چیز و خریدن . بزارشون تو رودربایستی

نه ضایع نیس بهش بگو چی میخای بخری ضایع اونیه ک کل فامیلو دعوت میکنی بعد با یه کدو تزیین شده پا میشن ...

وای افرین دقیقا به همین فکر کرده بودم  

آخه میگم یه موقع زشت نباشه عروس خودش بهشون بگید شما فلان کارو کنید

ب شوهرت بگو ک ب خونوادش بگه رسم دارین 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706