1542
1541
عنوان

دانشجوهای محترم

1710 بازدید | 183 پست

یه مشکلی هست که هر چقدر فکر میکنم نمیتونم حلش کنم 

من دانشجوام و هفته آینده امتحاناتم شروع میشه و باید 9 تا کتاب که هر کدوم زیر دویست صفحه نیستن رو بخونم ، بعضی هاشون به 400 صفحه هم میرسن

شوهرم به بعضی از دانشجوهاش توی خونه به صورت خصوصی درس میده ، بعد مامان های دانشجوهاش هم با اونا میان خونه ما و دقیقا ساعت هایی که من کارهام رو انجام دادم و سر کار نیستم و میخوام درس بخونم ، میان سه چهار ساعت میشینن و فقط با من صحبت میکنن 

من هم روم نمیشه بهشون بگم که درس دارم 

بعدش هم که میرن ، معمولا سر درد میگیرم یا کلا انرژی ندارم دیگه درس بخونم

خودم هرچی فکر کردم راه حلی به نظرم نرسید ، شما میتونید یه راهکار بهم بدید لطفا

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546
8

برو تو اتاقت درو قفل کن و به شوهرت بگو بگه زنم خونه نیست مثلا رفته خرید یا خونه اقوامی جایی...

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
ن والا 😒😒😒😒میخواستی شوهر نکنی هرکی خربزه میخوره باید پای لرزشم بشینه😏

وااا ، چه ربطی داشت ، بعد هم من قصد نداشتم تا این حد ادامه بدم شوهرم اصرار داره که بخونم ، خودش داره دکتری میگیره

1601
بد نمیشه ؟

نه دیگه 

شما که نمیتونی از کار و زندگیت بیوفتی واسه بد شدن یا نشدن...

ولی از ی جایی هم فکر کنن زن داخل خونه نیست شاید معذب شن...

یا میتونی بیای سلام و احوال پرسی کنی بگی ببخشید این ردزا امتحاناتم شروع شده باید درس بخونم حسابی،شما از خودتون پذیرایی کنید ببخشید اگه تنهاتون میزارم،بعدم بری تو اتاقت درس بخونی...

اصلا رودربایستی نکن...

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

به همسرت بگو نيستي هرچي بشه هركي بياد - بعدشم برو تو يه اتاق با يه فلاسك آب جوش و يكي دو پرس كوچيك وعده غذايي و آب، درم از تو قفل كن، اگه سرويس اينجوري از دسترست خارجه برو كتابخونه

من كه گفتم هركي بياد من نيستم

1547