1600
1605
عنوان

بیاین بازییییییی( جرات.حقیقت)

14856 بازدید | 1938 پست

سلام بچه هاااااا 🙋‍♀️

به دلیل اینکه تاپیک باحالی ندیدیم منو نهال جون تصمیم گرفتیم که بازی کنیم هرکی پایه اس و حوصلش سررفته بیاد😘😘😍

@نــــهـال_بـــــلاایشون استارتر دوم هستن شاید من نباشم نهال هست در خدمتتون😂😘

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥

حقیقت

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

تازه از تاپيك ترسناك اومدم وايسين شلوارمو عوض كنم بيام🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

من هستم  

یه دخی  که روی پرسپولیسم غیرتی ام شدید یه بخاطر تیمم از همچی میگذرم چون روانه واااار عاشق ارتش و سرخ و بازیکناشم یه فوتبالیست حرفه ایبرای سلامتی و پیروزیه ارتش سرخکه هردو زندگیمن صلوات💖💖💖💖💖💖💪🙏                                       

😐خب

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
1432
@نــــهـال_بـــــلا   عزیزم بیا اونجا تگ نشدی

😂من قفل میکنما

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
1403

منم حقیقت

بعضی وقت ها احساس می کنم که هیچ چیز معنی ندارد . در سیاره ای که میلیون ها سال است با شتاب به سوی فراموشی می رود ، ما در میان غم زاده شده ایم ؛ بزرگ می شویم ، تلاش و تقلا می کنیم ، بیمار می شویم ، رنج می بریم ، سبب رنج دیگران می شویم، گریه و مویه می کنیم ، می میریم ، دیگران هم می میرند و موجودات دیگری به دنیا می آیند تا این کمدی بی معنی را ازسر گیرند...

حقیقت

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  
1611