2726

عروسی خواهرم چن ماه پیش بود بعد ما پسرخاله مادرم که دوبرادرن وزن وبچه دارن یه گله برای شب حنابندون یادمون رفت دعوت کنیم نگید چراکارت ندادین واینا چون ما فامیل زیاد داشتیم یه تعدادی دعوت کردیم که پسرخاله پدریمونم یادمون رفت یعنی پدرم گفت من بهشون میگم که یادشون رفت بعد فامیلای مادریم رو شبش زنگ زدیم و کلی معذرت خواهی که یادمون رفت دعوت کنیم بعدزنش که یه بوفالو تشریف دارن ببخشید ازدوستان اینجوری میگم یه تپل قدکوتاه خیلی بی تربیت و بددهن که هرچی بگیم ازشون کمه ناز کردن نیومدن که خب بدرک شب عروسیم بافاصله اومدن و فقط بدگویی کردن و کوفت کردن شامو رفتن که خب بازم بدرک مهم نبودن و نیستن الان امشب فهمیدیم مهمونی دارن و مارو دعوت نکردن بعدعروسی خواهرم ماهرمهمونی وایناشد دعوتشون کردیم واومدن و خوردن وبازم بدگویی پشتمون ولی باز پدرم کوتاه اومد امشبم مثلا برامون مهم نیست ولی خیلی رفتارشون بی شرمانه بود  الان بنظرتون بااین آدما چه رفتاری بکنیم که مثلا بفهمن اصلا مهم نیستن ببخشید طولانی شد

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

یادم رفت بگم پسرخاله پددیم که اونارو هم دعوت نکردیم یعنی یادمون رفت بود باهامون خوبن و واقعا بدل نگرفتن

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آدم دور همچین فامیلایی رو ی خط قرمز پررنگ میکشه

ماهم میگیم ولی مادرم میگه فامیلامونه و حق دارن

کاری به تصمیمات پدرت نداشته باش..خودت قطع رابطه بکن با اونا ... یعنی تو خونه ی خودت باهاشون رفت و آمد نکن.تو خونه پدرت ،تصمیم با پدرته

پ.ن:لطفا غیر از اسی کسی ریپلای نکنه .برای اسی فقط کامنت نوشتم نه مخاطبین محترم 🌷

دعوت نکردید دعوت هم نمیشید دیگه 

اونا هم شاید مراسمات و مهمونی های بعدی دعوتتون کنن

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706