2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته،افسرده ام

213 بازدید | 14 پست

بچه ها یادتونه گفتم با مادرشوهرم دعوام شده،شوهرم اونموقع اونجا نبود،الان خیلی حالش خرابه دلم براش میسوزه،باهام سرد نشده ولی خیلی غمگینه،غم وغصه های زندگی خودمون هست حرفای مادرشم داره نابودمون میکنه،خیلی حرفا پشت سرم زده،خدایا تقاص حرفاشو بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این مشکلات تو زندگی همه هست . سعی نکن جای همه را برای شوهرت بگیری چون نمیشه. پس سعی کن در این چند رو ...

تاپیک قبلم رو بخون تا متوجه بشی چقدر من بدبختم وبا چه چیزایی دارم زندگی میکنم

عنوانتو تو لیست تاپییکا دیدم یهو به دلم زد بیام بت بگم یاسین بخون 

ممنون

خیلی مادرشوهرمو نفرین کردم،خیلی حرفا زده درموردم که همشون دروغ وتهمت بودن،اییی خدا چرا اینقدر صبوری وجواب ناحق رو نمیدی

تاپیک قبلم رو بخون تا متوجه بشی چقدر من بدبختم وبا چه چیزایی دارم زندگی میکنم

اگر الان بهت بگن خدای نکرده بیماری لاعلاج گرفتی تازه میفهمی که اصلا بدبخت نیستی. به خودت ایمان داشته باش میتونی همه چیز رو درست کنی.

اگر الان بهت بگن خدای نکرده بیماری لاعلاج گرفتی تازه میفهمی که اصلا بدبخت نیستی. به خودت ایمان داشته ...

میدونم که همه چیز درست میشه،اما من طاقت غصه خوردن شوهرمو ندارم،خیلی برام سخته وقتی میبینم بهم محبت میکنه اما تو چشماش غم بزرگی داره،ساکت شده میگه دوست دارم بمیرم

2738
میدونم که همه چیز درست میشه،اما من طاقت غصه خوردن شوهرمو ندارم،خیلی برام سخته وقتی میبینم بهم محبت م ...

خوبه که اینقدر شوهرت برات مهمه پس سعی کن تو اینجور موارد حتی اگر صد در صد حق با توئه شرایط را مدیریت کنی و با گذشت بهترین هارو خیلی زود به خانوادت هدیه کنی

خوبه که اینقدر شوهرت برات مهمه پس سعی کن تو اینجور موارد حتی اگر صد در صد حق با توئه شرایط را مدیریت ...

نمیتونم،خیلی حرفای مادرشوهرم بی شعوریه،من شوهرم به خاطر بدهی داره میره زندان،اونم ۸ سال،بعد من که گریه میکردم میگه حرف دلتو بزن تاهمین الان تکلیف تورا روشن کنیم اول،پشت سرمم گفته اگه پسرم رفت زندانم بره فوق آخرش زنش طلاق میگیره که به جهنم،واقعا برام سخته این حرف واقعا دردآورده،و منم شدیدا عصبی شدم وجوابشو دادم اونم نصف شبی شروع کرد به خودشو زدن وچنگ انداختن رو صورتش

2706