2726
عنوان

خانوما یه سواال لطفا بیاید !!!!

97 بازدید | 9 پست

سلام من تو هفته شش رفتم سونو و فقط ساک بارداری رو دید و الان هفته ۹ هستم و دوباره میخوام برم .خیلی میترسم بارداری پوچ باشه در ضمن تمام علایم بارداری رو دارم وهیچ درد و مشکلی هم ندارم ، یعنی ممکنه پوچ باشه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ايشالا تشكيل شده نگران نباش 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2728
عجله نکن و استرس نگیر خواهشا برا بچه بده.هست مطمئن باش 

خدا کنه من بیشتر از این ناراحتم ک ب همه گفتم 😶 اونم ادمای حرف مفت زن دورو برم بااون جاری عتیقه ی حسودم ، خدایا خودت دشمنامو شاد نکن ، دعا کنید برام

عزیزم نگران نباش منم اولین بار دقیقا ۶ هفته بود فقط ساک بارداری رو دید تو سونو گفت برو ۸ هفته و ۵ رو ...

چه خوب خداکنه برا منم قلبش تشکیل شده باشه ، چقد مادرا باید استرس داشته باشن همیشه🤦🏻‍♀️