2737
2734

ای جونم😍😘

مبارکش باشه. ان شالله دستبند فارق التحصلیش وعروسیش😂

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عِی مادررررررر کپلو دستاش اون چال پایین انگشتاش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

وای خدا😍

این تپلو گاز میخواد😘

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

واییییی خداااا ای جووونم   

مبارکش باشه

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

مبارکش باشه کاش النگو نمی گرفتی دستبند بهتره 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738

خدایا بخورم دخترتو

ماشالا هزار ماشالا

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
مبارکه منم دلم میخواد برا پسرم طلا بگیرم میگن پسر طلا نمیندازه🙄😒

خخخخ بنداز بابا اینم دست پسره 

الیته دوقلوعن فعلا اندازه دست دختزه نی خخخخ پستا قبل گذلشتم عکساشونو

بسم الله رحمن  رحیم☺😍❤
مبارکه منم دلم میخواد برا پسرم طلا بگیرم میگن پسر طلا نمیندازه🙄😒

تا سن‌بلوغ نداره که اشکال نداره

من پسرم کوچیک بود هم دستبند اسمشو داشت هم گردنبند و ان یکاد با پول کادوهاش براش خریدیم

بعدشم عوض کردم برای خودم طلا خریدم😁

تا سن‌بلوغ نداره که اشکال نداره من پسرم کوچیک بود هم دستبند اسمشو داشت هم گردنبند و ان یکاد با پول ...

اینم دست پسرمونه دوقلوعن هنو سایز دختره نشده

بسم الله رحمن  رحیم☺😍❤
2706