2733
2739
عنوان

رفتار با خانواده شوهر...

335 بازدید | 27 پست

بعد یه مدت اختلاف نظر باهم خوب شدیم و به تفاهم رسیدیم الان قراره تا 1 ماه دیگه نامزد کنیم نمیدونم با خانوادش چجوری رفتار کنم که صمیمی نشم باهاشون یعنی میخوام جوری باشم که رفتار بینمون محترمانه باشه جوری ک جرأت نکنن بهم حرفی بزنن ک احترام بینمون بره 

میشه لطف کنید تجربه هاتون و بهم بگید؟! هر اتفاقی ک باعث شده احترام های بینتون برداشته بشه رو تعریف کنید

میخوام جوری باشه ک جرأت ندم بهشون دخالت کنن تو زندگیم یا متلک بپرونن بهم

خواهرشوهرم ندارممممم 😎🤗

فقد بحاطر ی مادر شوهر بیچاره گارد گرفتی تنها باشه کاری نمیکنخ دحترش میشی شمام خوبی پیشه کن همه ک هیولانیستن

شهریورماهی خونگرررم و مهربون ! عاشق دو چیز ! ی مرد مهرماهی جذاااب   و شکلات تلللخ   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل عقد ب مشکل خوردید؟ 

من همیشه احترام گذاشتم، همیشم احترام دیدم. خیلیی دوسم دارن. فقط محبت و احترام

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

تا دعوتت  نکردن نرو بذار بفهمن باید دعوت بشی واسه ناهار یا شام  خودت ب خودت  ارزش بذار اوناهم بذارن

زیاد نمون خونشون وقتی میری زیاد زیاد حرف نزن 

وقتی میری سعی کن زیاد کار نکنی ولی ی طوری هم نباشه بگن میخوره میشینه درحد ی ظرف شستن یا چیدن سفره اونم خیلی کند بذار بقیع هم کار کنن

از همین الان شمشیر از رو بستیااا 

اونایی که با لباس میش میرن و ظرف میشورن و نوکریشونو میکنن و چاپلوسی میکننو خانواده شوهر محل نمیدن 

تو که تازه میخای محلشونم ندی 

هر کار میکنی آهسته بکن یهویی نکن

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2738
آخه یه ذره مادرش تم فضولی داره 

سعی نکن از اول بچشم دشمن نگاه کنی 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2706