2726
عنوان

چیکار کنم خونریزیم کمتر بشه؟

439 بازدید | 27 پست

نه ماهه سزارین کردم این بار دومه که پریود میشم

با اینکه روزچهارمه خونریزیم زیاد تر شده به حدی که صبح گلاب به روتون ببخشیدا صبح از هر دوتا پام مثل شیرآب که بازه خون میریخت زمین! یه اصن یه وضعیه ها

چی بخورم کمتر بشه؟

غیر از مفنامیک اسید

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ۳ شیره بخور بزار کم خونی نگیری .

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728
عزیزم ۳ شیره بخور بزار کم خونی نگیری .

اصلا از دیروز تاحالا سرگیجه گرفتم احساس میکنم هرچی خون تو بدنم بوده رفته

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
وای کم خونی ک اینجوری قرص اهن خارجی بگیر بخور

دارم میخورم هرشب ولی بازم سرگیجه دارم دیروز تاحالا 

منم اینجور بودم.دکترقرص جستیران داد سه شب خوردم بنداومد.قرصای دیکه واسه شیرخوب نیست

میشه تو شیردهی خورد؟

شما چن روز طول کشید خونریزیتون؟

اصلا از دیروز تاحالا سرگیجه گرفتم احساس میکنم هرچی خون تو بدنم بوده رفته

ای وای تازه با این وضع شر هم باید بدی. اگه ۳ شیره پیدا نکردی شیره انگور بخور حداقل. بریز تو آب مثل شربت بخور. یا کیک رو درست کن. اینجوری پیش بری باید بهت آهن تزریق کنن.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2706