1711
1714

هوا چطوره مخصوصا شب؟نیاز هست لباس گرم زیاد بپوشیم؟اخه همیشه قم هواش گرمه تقریبا بخاطر این پرسیدم تو این فصل چطوره!

اتفاقا الان خیلی سرده

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

دمنوش های لاغری بیز  رو با قیمت فقط ۱۶۹/۰۰۰  تومان  و قهوه های گانودرما رو باقیمت  ویژه 150.000 تومان   

میتونید از باروشاپ به راحتی تهیه کنید

1713
1716
اینجوری ک شماها میگید بس پتو با خودم بیارم😂

اره حتما بیار کویره دیگه

بعدم بعضی روزاهم الودست

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اره هواش خوبه فقط سرده سوز داره لامصب😂 افتابم داره ها ولی سرده

😢😢

دلم میخاست شب ی چن ساعتی تو حیاط جمکران بشینم با این وضعیت فکر کنم تا جلوی در کفایت میکنه😂

سرده🥶

وقتی فهمیدم تو نی نی سایتم تنهام ک    تاپیکه عکس و جنجالی بود همه دوستاشونو تگ کردن ولی کسی منو تگ نکرد   تاپیک ایی بود ک گفته بود دوستانونو تگ کنید زیاد شیم هرکس چندنفرو تگ کرده ولی کسی منو تگ نکرده بود   من علاوه بر دنیای واقعی تو مجازی ام تنهام     اصلن باهمتون قهرم☹👶 
1436
😢😢 دلم میخاست شب ی چن ساعتی تو حیاط جمکران بشینم با این وضعیت فکر کنم تا جلوی در کفایت میکنه😂

😂😂 انشاالله بیا برو تو بشین صفا هم داره

بیرونم اگه‌میتونی تحمل کنی با دوتا پتو زیرت و دوتا پتو روت بشین😂

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
😢😢 دلم میخاست شب ی چن ساعتی تو حیاط جمکران بشینم با این وضعیت فکر کنم تا جلوی در کفایت میکنه😂

مجهز بیای میشه یکم بشینی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

دو روزه والا خیلی سرده 

خدایا منکه به تو توکل کردم.همه امیدم به تو بود.گفتم من آدم بد،ولی تو مهربونی کن،معجزه کن، فقط اعتقادم،اعتمادم کمرنگ شد.گله کنم؟ التماس کنم؟ گریه کنم؟ تو بگو ...چشم انتظارم بیش ازین نذار که داغونم
😂😂 انشاالله بیا برو تو بشین صفا هم داره بیرونم اگه‌میتونی تحمل کنی با دوتا پتو زیرت و دوتا پتو رو ...

اخه با همسرم تنهاییم تنهای داخل حال نمیده بعدش جو حیاطش بهتره

بس با این وضعیت کل رختخوابام باید بیارم😂🤣🤣

اخه با همسرم تنهاییم تنهای داخل حال نمیده بعدش جو حیاطش بهتره بس با این وضعیت کل رختخوابام باید بیا ...

دقیقا منم دوتایی دوست دارم تو حیاط بشینم، حرمم میرم صحن امام خمینی باهم باشیم کیف میده🤣 اره همین کارو بکن😂😂

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
1651