2733
2734
عنوان

سقط با قرص سایتوتک

3392 بازدید | 21 پست

سلام خواهرم در ماه اول بارداری قرص سایتوتک مصرف میکنه زیر نظرپزشک یک هفته خونریزی و بعد یه چیز اندازه نخود سفید رنگ همراه خون ریزیش دفع میشه.الان شکمش اومده جلو رفته دکتر فهمیده سقط انجام نشده بود درحالی ک اونروز دکتر گفت سقط انجام شده.الان۳ماه بارداره.احتمال داره جنین آسیب دیده باشه؟سونو عادی نقصی نشون نداده بهش نامه دادن شنبه قراره بره یه بیمارستان تواستان گیلان که غربالگری دقیق و سونو انجام بشه چن درصد ممکنه سالم باشه؟تورو خدا جواب بدید

عمرش به دنیا بوده وقتی خدا نگهش داشته پس سالمم هس نگران نباشین

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمال ناقص بودنش بیشتره یا سالم بودن بااین شرایطی ک سونو عادی گفته سالمه 

چرا همون موقع نرفته سونو ببين سقط شده يا نه

والا اينجا يكي بود با مصرف قرص بچه بدنيا اومده بود سالمم بوده

چندتايي مصرف كرده

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2738

عزیزم توکلتون به خدا باشه اگه اون بخواد حتما سالم میمونه.  براش نذر کنید. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
تازه ازدواجم کرده😑۴ماهه ازدواج کرده۳ماه بارداره

عجب  

انشاالله که سالم باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ولی میگه خداکنه ناقص باشه ک قانونی سقط کنم😑

بگو ناشکری نکنه. از این دعا ها نکنه. دوستم بچه اش ناقص بود تو ۸ ماهگی فهمیدن. بهترین دکترهاهم زودتر تشخیص ندادن. الانم بچه زنده اس.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
بسکه خر و زبون نفهمه طمع پول داره همش

حالا كاريه كه شده

بره به دكترش بگه حتما خودش كمكش ميكنه 

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706