2726

حوصله دارین کل جریان رو بگم؟

هی هرجا میشینه و پا میشه غیبتم میکنه و به ناحق منو بد جلوه میده

خداشاهده تاحالا هیچ بی احترامی که نکردم هیچ! کارایی هم کردم که وظیفم نبوده اگه حسش داشتین تعریف میکنم

ولی دیگه شورشو در آورده

البته من مغرورم عارم میشه حرفای خاله زنکی بزنم و تا یه چیزی میشه فوری بگم ب طرف! درواقع یه جوری رفتار می کنم که انگار اصن واسم مهم نیس!

ولی دیگه خیلی رفته رو اعصابم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بيخيال بابا اينا كه غيبت ميكنن به يورت بگير

اگه وجودشو داشت جلو روت ميگفت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

گلایه چیه

بلند شو برو حضوری دهنشو اسفالت کن 😤😤😤

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما بودین چیکار میکردین؟

حتی رفته گفته باید داداشم اینو طلاق بده درصورتی که من و شوهرم نهایت قهرمون ۲ ساعت بوده اونم خیلی کم بحث میکنیم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
گلایه چیه بلند شو برو حضوری دهنشو اسفالت ون 😤😤😤

اسم کاربریت بهت میاد 😁😁😁😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اسم کاربریت بهت میاد 😁😁😁😁

خا 😎

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
بيخيال بابا اينا كه غيبت ميكنن به يورت بگير اگه وجودشو داشت جلو روت ميگفت

اخه دروغه همش چیو جلو روم بگه؟

ی یورت بگیر  ببین چقدر براشون مهمی چقدر درگیرتن که میشینن راجبت صحبت میکنن😄

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706