2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیراشکی ک یاد دادن نمیخاد

پیازو تف بده گوشتو بریز وسط پخت فلفل دکلمه های نگینی خورد کردی هم بریز اخرش ک میخای خاموش کنی قارچارو بریز درشم ببند و خاموش کنم  ادویه ها هم یادت.نره مخصوصا اویشن

بزار لا خمیر یکمم پنیر پیتزا بزن خمیرو جمع کن

سلام ملیکم

چه نوعیش؟شیرینی یا گوشتی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

اینو ببین پیراشکی نیست ولی راحته

https://www.instagram.com/p/B58TKqLAqym/?igshid=ae4ldw39bye7

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من خمیر بربری میگیرم توشم مواد پیتزا میریزم میپیچم یا تو فر یا تو روغن سرخ میکنم

خمیربربری خیلی شل نیست؟

من یه بارگرفتم برای پیتزا خیلی شل بود اصن نمیشد درست کرد

دیگه اخرخودم کلی ارد ریختم توش ک یه کم سفت شد ولی خب دیگه اون لطافتو نداشت

خمیر نون باگت بگیر بعدمپادوبریزتوش وبذار فر معرکههههههههه میشه بااین خمیر پیتزا هم میشه درست کرد

خمیرباگت شل نیستش؟

من یه بار خمیربربری بود یا سنگک گرفتم براپیتزا

خیلی شل بود مجبورشدم کلی ارد بهش اضافه کنم تابتونم توسینی پهنش کنم

خمیربربری خیلی شل نیست؟ من یه بارگرفتم برای پیتزا خیلی شل بود اصن نمیشد درست کرد دیگه اخرخودم کلی ...

حتما زیاد گذاشتی مونده هی پف کرده شل شده من آرد نمیزنم با روغن باز میکنم رو سینی

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹