2410
2553
عنوان

الان کلی حالم بد شدو بالا اوردم

382 بازدید | 28 پست

چجوری با یه بچه تو شکمم دخترمو نگه دارم داشتم براش غذا میزاشتم حالم خیلی بد شد تو دسسوی گریه میکردم بالا میاوردم دخترمم گریه میکرد تورو امام زمان قسمتون میدم دعا کنید امروز ک میرم سنو قلب نداشته باشه که دلم بیاد بندازمش آخه بچم هنوز کوچیکه خودمم بیدستو پاو ضعفم همیشه استخون درد دارم کمکم ندارم تو شهر غریب 

یا امام حسین من ازت تا حالا جز شفای مریضا هیچی نخواستم نه پول نه خونه هیچی اما الان ازت کمک میخوام ای خدااا حرفمو دلمو خودت میدونی کمکم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نزن این حرفو دختر توبه کن  حالا میزنه بچت با یه مشکلی دنیا میادا  این فکرا چیه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2720

نگواینجوری دلت میاد جگرگوشته

انشاالله خدابهت جون و قوت بده بسلامتی بزرگش کنی

میدونم عوق زدن خیلی بده منم الان ک هفته23 ام گاهی حالم بدمیشه ولی جونم ب پسرم بسته ست 

گل به سرم! گل پسرم!دنیام پسرم...
2714

شما ک بچه نمیخواستید چرا بی احتیاطی کردید ک الان اینجور بگید 😐

انســـــــــانهاى بــــــزرگ ،دو دل دارنــــــــد ؛دلـــــى که درد مى کشـــــــــــد و پنهـــــــــــــــان است و دلـــــــــــــــى که میخندد و آشکـــــــــــــــار است.
دیوونه ای مگ دختر خدا داده حتما یه حکمتی داره چرا اخه دعا میکنی ک بچت سالم نباشه .درسته اذیت میشی ول ...

به خدا نمیتونم من حاملگی قبلم خیلی بد بود ۹ماه هیچی نخوردم نمیخوام دخترم اذیت بشه

نگواینجوری دلت میاد جگرگوشته انشاالله خدابهت جون و قوت بده بسلامتی بزرگش کنی میدونم عوق زدن خیلی ب ...

منم جونم به دخترم وصله بیشتر به خاطر دخترم نمیخوام به دنیا بیارمش

2706