2703
2553
عنوان

میگه 5 روز ظرف نمی‌شوی جارو نزدی کارات تلمباره

| مشاهده متن کامل بحث + 2433 بازدید | 119 پست
منم ازشلختگی وبهم ریختگی متنفرم مثلا اگه حالم خوب نباشه گردگیری کنم خوب میشم😂😂 دوتام بچه دارم کار ...

گل گفتی. 

اره من از زمان مدرسمم اینطوری بودم. باید لباسمو مرتب میکردم کفشمو تمیز میکردم شب قبل خواب.. عادته 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
انقد از مرد خاله زنگ بدم‌میاد مرد رو چه به این حرفا هنوز هیشکی نگفته شوهر من اصلا اینطوری نیست من بگ ...

شوهره منم خدایی اینجوری نیس...همش میگه ظرف نشور جارو میخوای چیکار دسشویی تمیزه شستن نمیخواد لباساشو میندازه اینور اونور..خدایی اصلا بهم نمیگه خونه کثیفه تمیزش کن

من خوشحال ترینم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ازشلختگی وبهم ریختگی متنفرم مثلا اگه حالم خوب نباشه گردگیری کنم خوب میشم😂😂 دوتام بچه دارم کار ...

از این زورم میگیره من هرروز طرف میشورم اما شب میمونه بعید میدونم بیشتر یکی دو روز نشسته باشم 

بعد دراومده میگه 5 روز مونده 

2720
آره مرتیکه وسواسی  بعد بش گفتم تو خودت مشکل داری واللا  یهو جارو خاموش کرد گفت اینو نگو

حتما مامانش وسواسی بوده واسه همین توقعش بالاست

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓
دیروز غذام خوشمزه نشد زیاد  بهش گفتم درهرحال زحمت کشیدم و اخلاق حکم میکنه تشکر.  میگه مت ...

😂😂خندم گرفت 

شوهرمن برنجم شفته میشه بعصی وقتابه خترم میگه بیابیامامان برامون کوفته درس کرده 😐

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2714
گل گفتی.  اره من از زمان مدرسمم اینطوری بودم. باید لباسمو مرتب میکردم کفشمو تمیز میکردم شب قبل ...

خیلی خوبه بنظرم هیچوقت کارات نمیمونه وراحتی

من یبار به شوهرم گفتم شد یبار بگی خونه مرتبه دستت دردنکنه گفت خب بهم ریخته ندیدم که اصلا مرتبیش به چشمم بیاد😂😂😂

یاد خونه یکی افتادم که مهمونی به مهمونی یا عیدا تمیزمیکرد خیلی تابلو تمیزمیشد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
از این زورم میگیره من هرروز طرف میشورم اما شب میمونه بعید میدونم بیشتر یکی دو روز نشسته باشم  ...

استارتر از این پیامت این طور برداشت میکنم ک حق با شوهرته و تلمبار میکنی آخه مگه میشه یکی دو روز ظرف نشست

چو ایران نباشد تن من مباد
شوهره منم خدایی اینجوری نیس...همش میگه ظرف نشور جارو میخوای چیکار دسشویی تمیزه شستن نمیخواد لباساشو ...

مال من طفلک همه رو خودش انجام میده از روز اول فهمید من تنبلم همه رو به عهده گرفت جز اشپزی چون بلد نیست البته منم گیر نمیدم که تندتند جارو بزنه هروقت خودش حوصله داشت🙈🤫

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706