2410
2553

کمبود خواب داشتم 10 صبح باشد شوهر 1 میاد بریم شهرمون

چمدونم جمع کردم ظرفا شستم  ناهار پختم خونه مرتب کردم و حموم کردم تا1

بعد اومده با بداخلاقی خونه. میگه چرا جارو نزدی 

گفتم دیروز. زدم پریروز زدم ولی بازم یه کم نامرتب شده 

بعد....... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

جاروبرقی خودش آورد زد میگه تلمبار کردی کارات

ما مشاوره رفتیم بش گفت میای خونه اول ب زحمتاش توجه کن 

ولی اون ادعامیکنه که 5 روز ظرف نشستی تلمبار کردی درحالیکه من هرروز میشورم 

منم زورم گرفت گفتم خفه شو. 

بگو اگه خیلی تمیز و زرنگی این جازو اینم تو زحمتشو بکش

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2714

وا بخاطر یه جارو

جاروبرقیو میدادی دستش میگفتی منم خسته شدم دستتو میبوسه

مرد وچه به ایراد گرفتن اخه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چطوری میزارید ظرفاتون چند روز بمونه و خودتون کثیف باشه. 

من شب دارم میخوابم ی قاشق کثیفم نمیزارم بمونه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706