1600
1605

کمبود خواب داشتم 10 صبح باشد شوهر 1 میاد بریم شهرمون

چمدونم جمع کردم ظرفا شستم  ناهار پختم خونه مرتب کردم و حموم کردم تا1

بعد اومده با بداخلاقی خونه. میگه چرا جارو نزدی 

گفتم دیروز. زدم پریروز زدم ولی بازم یه کم نامرتب شده 

بعد....... 

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546

جاروبرقی خودش آورد زد میگه تلمبار کردی کارات

ما مشاوره رفتیم بش گفت میای خونه اول ب زحمتاش توجه کن 

ولی اون ادعامیکنه که 5 روز ظرف نشستی تلمبار کردی درحالیکه من هرروز میشورم 

منم زورم گرفت گفتم خفه شو. 

بگو اگه خیلی تمیز و زرنگی این جازو اینم تو زحمتشو بکش

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
جاروبرقی خودش آورد زد میگه تلمبار کردی کارات ما مشاوره رفتیم بش گفت میای خونه اول ب زحمتاش توجه کن& ...

افرین 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل به سرم! گل پسرم!دنیام پسرم...
1432

وا بخاطر یه جارو

جاروبرقیو میدادی دستش میگفتی منم خسته شدم دستتو میبوسه

مرد وچه به ایراد گرفتن اخه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چطوری میزارید ظرفاتون چند روز بمونه و خودتون کثیف باشه. 

من شب دارم میخوابم ی قاشق کثیفم نمیزارم بمونه 

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
1601
جاروبرقی خودش آورد زد میگه تلمبار کردی کارات ما مشاوره رفتیم بش گفت میای خونه اول ب زحمتاش توجه کن& ...

لِنگه ی شوهر منه

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش دلم صلوات بفرست 😍😘  باردار نیستم  دلم تیکر بارداری میخاد

۵ روز آخه آدم ظرف نشوره که بو گند خونه رو برمیداره! نمیبینه ظرف تو سینک نیست؟

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
کلفت چیه دیگه خاهر بیچاره ها کاربیرون میکنن ما زوذثرمون میاد واسه مار خونه

آخه یکی مثل من به علاوه کار خونه ترو خشک کردن دوتا بچه رو هم داره 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
1578